‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Robert Sowa gotował w TV Puls

W czwartkowe przedpołudnie, 21 maja 2015, Robert Sowa był gościem Kasi Cichopek w programie "Twój Puls"

Polędwica z dorsza z sosem z kiszonych ogórków i marynowany kurczak z botwinką - takie dania przygotował w programie Robert Sowa z pomocą prowadzącej program Kasi Cichopek. Było smacznie, zdrowo, wiosennie i przemiło :)

TVPulsRSiCichopek-1

TVPulsRSiCichopek-2

twojpulsTWÓJ PULS" to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie opinii, informacji i doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom.

Program „Twój Puls” składa się z trzech bloków tematycznych:

* Mój dom - w którym gospodynie programu poruszają kwestie związane z prowadzeniem domu, doradzają jak w efektywny sposób zorganizować prace i obowiązki domowe.
* Mój styl - koncentruje się wokół tematyki zdrowia, mody i urody. Widzowie poznają sekrety atrakcyjnego wyglądu, a lekarze odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania związane ze zdrowiem.
* Nasze sprawy - poruszają bieżące tematy, bliskie wszystkim Polakom. Zaproszeni do programu goście: politycy, aktorzy, czy przedstawiciele różnych grup społecznych przedstawiają swój punkt widzenia i tłumaczą wydarzenia, mające miejsce w otaczającej nas rzeczywistości. Prowadzące nie unikają poruszania trudnych i kontrowersyjnych kwestii.