PROPOZYCJE WSPÓŁPRACY pokazy i warsztaty kulinarne, catering, doradztwo

Zapraszamy do współpracy z mistrzem kulinarnym Robertem Sową, którego obecność gwarantuje udaną i smaczną imprezę. Sami zdecydujcie, która z poniższych propozycji najbardziej się Wam podoba :)

Organizujemy również oprawę kulinarną różnego rodzaju imprez, zapewniając nie tylko pyszne jedzenie, ale również profesjonalną obsługę kelnerską i kucharską oraz zastawę i sprzęt.

Wieloletnie doświadczenie Roberta Sowy i jego teamu to podstawa do dzielenia się szeroką wiedzą i prowadzenia konsultacji inwestycyjnych i kulinarnych.

Szczegóły poniżej...


LIVE COOKING

Pokazy kulinarne połączone z degustacją dań to doskonałe urozmaicenie eventów organizowanych w galeriach handlowych, a także podczas targów, wystaw, konferencji i imprez plenerowych. Możemy przygotować kilkaset, a w plenerze - dzięki naszemu kulinarnemu tirowi, nawet kilka tysięcy dań. Zawsze jest smacznie, a po dania ustawiają się długie kolejki.

pokazy


WARSZTATY KULINARNE

Wspólne gotowanie połączone z degustacją przygotowanych podczas warsztatów dań. Idealny pomysł na imprezę firmową, która na długo pozostanie w pamięci. Super sposób na integrację, dobrą zabawę i naukę gotowania. Temat warsztatów dopaspwujemy do Państwa oczekiwań - wszystko zależy od tego, na co macie ochotę :)

warsztaty


CATERING by Robert Sowa 

Kompleksowa oprawa kulinarna uroczystości. Od kilkunastu lat organizujemy prestiżowe gale, bankiety, koktajle i imprezy medialne. Menu skomponowane przez Roberta Sowę i team N31 restaurant & bar zachwyca niepowtarzalnym smakiem, a obsługa kelnerska i kucharska profesjonalizmem.

cateringi


DORADZTWO I KONSULTACJE

Robert Sowa i jego kulinarny team są do Waszej dyspozycji. Konsultacje inwestycyjne, szkolenia kucharzy i cukierników w N31 oraz profesjonalne doradztwo w zakresie branży HoReCa.


ZAPRASZAM DO KONTAKTU