‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Gala Joy Trendy 2011 i 5. urodziny magazynu Joy za nami!

 

 

 

Galę poprowadzili: Redaktor Naczelna magazynu JOY Anna Zejdler-Ibisz oraz Dawid Woliński – projektant i członek Jury programu Top Model.

W trakcie tego wyjątkowego wieczoru celebrowano nie tylko czwartą edycję konkursu Joy Trendy, ale również 5-te urodziny magazynu JOY. Specjalny prezent dla JOYa przygotował ulubiony projektant gwiazd - Dawid Woliński wraz z Lilou, marką znaną i uwielbianą za niepowtarzalną i wyjątkową biżuterię. Lilou wybrało również dzień urodzin JOY’a na premierę swojej nowej linii torebek Be my Lilou. Po pokazie, w premierowym repertuarze wystąpiła Patricia Kazadi.

 

Wykwintne menu specjalnie na tę okazję skomponował Mistrz Kulinarny Robert Sowa, który jak zawsze zaskoczył gości wieloma przysmakami. Studio Kulinarne Roberta Sowy po raz kolejny stanęło na wysokości zadania, dopasowując menu do charakteru i miejsca imprezy. 

Na imprezie Joy’a nie mogło zabraknąć gwiazd. Pojawili się między innymi: Radosław Majdan, Agnieszka Szulim z mężem, Tomasz Jacyków, Miss Polonia Rozalia Mancewicz, Michał Piróg, Monika Mrozowska i Maciej Dowbor.


W każdej kategorii konkursowej Joy Trendy 2011 przyznano cztery równorzędne nagrody: dwie wytypowane przez grono pięciu ekspertów i dwie wybrane przez czytelniczki magazynu JOY, które głosowały  wysyłając sms-y.

Oto laureaci poszczególnych kategorii:

MODA
Pierwszą nagrodę jury otrzymał komplet bielizny marki Triumph, za przyjemne doznania dla ciała i zmysłów.
Drugą nagrodę jury otrzymały buty Emu za doskonałą jakość i surferski klimat.
Pierwszą nagrodę czytelniczek otrzymał trencz marki Troll za ponadczasowy kolor i superdesign.
Drugą nagrodę czytelniczek otrzymały buty Easytone z kolekcji Reebok za technologię, dzięki której bez wysiłku modelujemy nogi i pupę.

URODA
Pierwszą nagrodę jury otrzymał tusz do rzęs Volume Million Lashes marki L’Oreal Paris za to, że dzięki niemu mamy dużo więcej rzęs.
Drugą nagrodę jury otrzymała seria kosmetyków do pielęgnacji ciała Deep Moisture marki Neutrogena za to, że działa jak opatrunek na bardzo suchą skórę.
Pierwszą nagrodę czytelniczek otrzymała woda toaletowa Golden Touch marki C-Thru za to, że poprawia nastrój bez względu na porę dnia.
Druga nagrodę czytelniczek otrzymał krem do twarzy Aquaporin Active marki Eucerin za odświeżającą lekkość i piękną cerę.

STYL ŻYCIA
Pierwszą nagrodę jury otrzymała akcja społeczna Cisowianki Woda dla Sudanu za budowanie studni dla tysięcy osób, które nie mają dostępu do wody.
Druga nagrodę jury otrzymała akcja społeczna marki MAC M-A-C Aids Fund za to, że 100% dochodu za sprzedaży produktów Viva Glam marki MAC trafia na fundusz do walki z AIDS.
Pierwszą nagrodę czytelniczek otrzymał serwis niezależnych konsultantek kosmetycznych Mary Kay za profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta.
Drugą nagrodę czytelniczek otrzymał czekoladowy baton Kit Kat marki Nestle za przyjemność, którą delektujemy się kawałek po kawałku.

Anna Zejdler-Ibisz – redaktor naczelna Joy-a: „Magazyn Joy został stworzony z myślą o dynamicznych kobietach ciekawych świata, które chcą być na czasie. Czytelniczki Joy-a są nowoczesne, modne, dbają o urodę i potrafią cieszyć się życiem. To właśnie dlatego moda, uroda oraz styl życia stanowią kategorie naszego konkursu JOY TRENDY. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie produktów, które wyznaczają nowe trendy zgodne z filozofią Joya.”

Zdjęcia: Piotr Podlewski & Szymon Pulcyn