‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

DoradcaSmaku.pl – nowy portal dla miłośników gotowania

 

Portale społecznościowe są doskonałą okazją do wirtualnych spotkań ludzi o podobnych zainteresowaniach. Odległości, które kiedyś trzeba było pokonywać, by się spotkać, dziś nie mają już znaczenia, ponieważ wszelkie granice niwelowane są za pomocą internetu. Miłośnicy dobrej kuchni zawsze lubili dzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Teraz dzięki nowemu portalowi społecznemu DoradcaSmaku.pl mogą spotkać się w jednym miejscu, wspólnie tworząc unikalną i niespotykaną książkę kucharską.

DoradcaSmaku.pl to portal dla wszystkich amatorów dobrej kuchni - każdy ma szansę zostać docenionym przez społeczność kucharzem, a co za tym idzie otrzymać nagrody za swoją twórczość kulinarną, ponieważ sponsorzy portalu płacą za przepisy!

Każdy z użytkowników serwisu zbiera punkty za swoje aktywności, a najlepsi i najbardziej aktywni są odpowiednio premiowani. Teraz nie wychodząc z domu, amatorzy gotowania mogą zostać Doradcami Smaku - docenionymi przez innych specjalistami gotowania. Co miesiąc spośród 10 użytkowników z największą liczbą punktów wybieranych jest 3 Doradców Smaku, którzy otrzymują 500, 300 i 200 zł.

Ponadto wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu mogą w każdym momencie zamienić zdobyte przez siebie punkty na atrakcyjne nagrody, jakimi są produkty firmy Bosch, m.in. robot kuchenny, blender, piekarnik i lodówka.

Sekrety kuchni na DoradcaSmaku.pl odkrywać można również dzięki największemu kulinarnemu specjaliście w Polsce - Robertowi Sowie. Mistrz kulinarny służy radami, autorskimi przepisami i pomocą w przygotowaniu potraw. Nagradza także najbardziej aktywnych użytkowników.

Teraz również i Ty możesz zostać Doradcą Smaku! Łącz smaki, gotuj, publikuj i wygrywaj!

Sponsorami nagród w portalu DoradcaSmaku.pl są marki: Prymat, Kucharek i Smak.