‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Robert Sowa jednym ze „100 najbardziej wpływowych mężczyzn w Polsce”

 

Galę otworzył redaktor naczelny miesięcznika "Gentelman" – Mariusz Pujszo, który poinformował, że nagroda najbardziej wpływowego mężczyzny przyznawana jest za zasady i sztywny kręgosłup moralny bez względu na panującą sytuację. 

W prowadzeniu gali towarzyszyły mu dwie piękne kobiety - Ola Szwed i Dorota Gardias.

 

"Gentelmenem" roku 2010 został Dariusz Michalczewski, któremu podczas imprezy towarzyszyła żona Barbara Imos.

 

W plebiscycie triumfowali także: Robert Sowa, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Piaseczny, Piotr Kraśko, Piotr Adamczyk, Maciej Zień, Agustin Egurrola, Rafał Maserak, Jarosław Kuźniar, Robert Korzeniowski, Adam Grycan, Wojciech Szubert, Tomasz Majewski i Stefano Terrazzino.

- Znalezienie się w grupie najbardziej wpływowych mężczyzn w Polsce, to dla mnie prawdziwy zaszczyt. Dziękuję za to, że mogę stać na tej scenie w tak zacnym gronie – powiedział Robert Sowa.

Wśród gości wieczornej gali nie zabrakło również kobiet ze świata showbiznesu, kultury i mediów. W bankiecie uczestniczyły: Grażyna Szapołowska, Hanna Bakuła, Anna Samusionek, Agnieszka Popielewicz, Anna Oberc, Ewa Kuklińska, Małgorzata Kosik, Jolanta Mrotek i Tatiana Sosna-Sarno.

Mariusz Pujszo – redaktor naczelny „Gentlemana” przygotował dla gości bardzo atrakcyjne nagrody w loterii wizytówkowej. Pula nagród opiewała na kwotę ponad 100 tysięcy złotych, a wygrać można było m.in. dwie dwuosobowe wycieczki na Mauritius, złotą biżuterię, ekskluzywne alkohole oraz vouchery do SPA.

Kulinarną atrakcją wieczoru okazały się polskie specjały z czasów PRL serwowane przez restaurację bistro "Meta" mającej swoją siedzibę w Warszawie na ul. Foksal 21 i na zakopiańskich Krupówkach.

Uwagę publiczności przyciągnęły również pokazy barmańskie w stylu flair. Energetyczna muzyka, niezwykłe umiejętności, latające butelki i shakery oraz powstające w wyniku barmańskiego show kolorowe drinki, spotkały się z głośnym aplauzem.

Zwieńczeniem wieczoru było wyserwowanie dwóch wspaniałych tortów przygotowanych na ten wyjątkowy wieczór przez Martę Grycan.