‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Świąteczny Stół Pajacyka

 

 
Biorące udział w projekcie lokale przekazywały tego dnia 10% swoich obrotów na dożywianie dzieci. W ubiegłym roku do akcji na terenie całego kraju włączyło się kilkaset lokali, a dzięki zebranym środkom zakupiono 15,5 tys. obiadów. Ile pieniędzy uda się zebrać w tym roku? Przekonamy się już niebawem. A póki co zachęcamy do codziennego klikania w brzuszek Pajacyka na stronie www.pajacyk.pl. Liczy sie każde kliknięcie! Można też wesprzeć niedożywione dzieci kupując prezenty i kartki świąteczne na stronie www.pah.org.pl lub wpłacając dowolną kwotę na konto!

A teraz kilka słów o projekcie Pajacyk...

Polska Akcja Humanitarna od 12 lat prowadzi Program Pajacyk mający na celu pozyskiwanie funduszy na posiłki dla niedożywionych dzieci. W ciągu jedenastu lat funkcjonowania, Pajacyk stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych i wspieranych programów społecznych w Polsce. Dzięki hojności darczyńców przez te wszystkie lata PAH zapewniła głodnym dzieciom ponad 10 milionów obiadów.
 
Corocznym podsumowaniem programu jest właśnie Świąteczny Stół Pajacyka. W tym roku akcję wspierali medialnie znani właściciele lokali gastronomicznych: Agnieszka Kręglicka, Piotr Najsztub i Wojciech Malajkat; znani kucharze: Robert Sowa, Karol Okrasa i Robert Makłowicz oraz ambasadorzy Programu Pajacyk: aktorzy Agnieszka Dygant i Tomasz Kot.