‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Spotkanie Fundacji Klubu Szefów Kuchni

 

Wieczór rozpoczął się od gorących życzeń, które w imieniu całej Fundacji Klubu Szefów Kuchni złożył wszystkim przybyłym Jerzy Pasikowski. Poza życzeniami zdrowia i sukcesów Prezes Fundacji  podziękował również  za owocną współpracę Sponsorom i wszystkim sympatykom braci kucharskiej. Kolejno z oficjalnymi życzeniami wystąpili Marcin Budynek, gospodarz tegorocznego spotkania wigilijnego oraz Robert Sowa, który po krótce przybliżył plany Fundacji na nadchodzący rok 2012.

                                                              
Również prezenty zostały wręczone jak na prawdziwą Wigilię przystało. Pierwszym, który wszedł w rolę Świętego Mikołaja był sam Burmistrz Miasta Augustowa – Pan Kazimierz Kożuchowski, który  zapraszał serdecznie do odwiedzania urokliwego miejsca, jakim jest Augustów. Potwierdzeniem jego słów był kalendarz ukazujący piękne zakątki miasta - „Augustów w fotografii Judela Rotsztejna”, który otrzymał każdy uczestnik spotkania. Kolejnym, tym razem bardzo kulinarnym upominkiem, była najnowsza książka Roberta Sowy „ Życie kocha jeść”, którą sam autor wręczył każdemu z osobistą dedykacją. O niespodzianki dla wszystkich gości wigilijnych zadbała również firma Bonduelle.

Artystycznym akcentem wieczoru były kolędy pięknie wykonane przez zespół A ku ku.

Wszyscy Fundatorzy Klubu Szefów Kuchni gorące podziękowania kierują do Dyrekcji i pracowników hotelu Warszawa za serdeczne przyjęcie i gościnę. Szczególne wyrazy uznania skierowane są do Marcina Budynka – dyrektora gastronomii i szefa kuchni hotelu Warszawa oraz jego załogi za wspaniale przygotowany bufet świąteczny i zorganizowanie całego przedsięwzięcia.

To uroczyste spotkanie nie byłoby możliwe, gdyby nie pomoc Sponsorów, którym Fundacja Klubu Szefów Kuchni bardzo serdecznie dziękuje: Corrida, A&W Kondraccy, Oerlemans, Bonduelle, Wilbo, Via Italia, Tchibo

Info: Dorota Karwacka, Smarten.pl