‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Finał akcji "Piękno w zdrowiu"

 

Wydarzenie miało na celu promocję zdrowego stylu życia i profilaktyki zdrowotnej. O swoich pomysłach na zdrową dietę, aktywne spędzanie czasu i odnalezienie wewnętrznej harmonii opowiadali m.in. Kinga Rusin, Anna Dereszowska, Agnieszka Maciąg, Robert Sowa, Wojciech Eichelberger, Jolanta Fraszyńska, Edyta Herbuś, Paulina Holtz, Reni Jusis, Iwona Kozak,  Katarzyna Maciąg, Maciej Miecznikowski, Monika Mrozowska, Julia Pietrucha i Paulina Przybysz. Spotkanie poprowadziły Agata Młynarska i Katarzyna Montgomery, redaktor naczelna „Zwierciadła”.

Rozmowy z zaproszonymi gośćmi podzielone były na cztery bloki tematyczne. W części medyczno-psychologicznej przedstawicielka Grupy LUX MED wyjaśniała, jak ważne są badania profilaktyczne.

W kolejnej części poświęconej zdrowej kuchni, królowały kulinarne wskazówki Roberta Sowy, Kasia Bosacka doradzała, czym kierować się podczas zakupów, a Maciej Miecznikowski wyjaśnił tajniki prawidłowej diety dla najmłodszych. Podczas imprezy kulinarny team Roberta Sowy (Konrad Birek, Robert Wojnarowski, Krzysztof Baranowski i Norbert Rutkowski) serwował zebranym gościom pyszne dania na bazie pstrąga. W kąciku kulinarnym jak zawsze ustawiła się kolejka wiernych fanów kuchni Roberta Sowy.

Agnieszka Maciąg we współpracy z Sephorą, Marco Aldany i Odzieżowym Polem przeprowadziła metamorfozę, która całkowicie odmieniła wizerunek jednej z uczestniczek spotkania. Rozmowy o urodzie i istocie piękna wzbogacono o pokaz ćwiczeń Jukari Fit to Flex w wykonaniu Edyty Herbuś. W ostatniej części Iwona Kozak wprowadziła publiczność w tajniki rozwoju duchowego i zademonstrowała proste asany jogi.

 

Zwieńczeniem akcji „Piękno w zdrowiu” był pokaz synergii duszy i ciała w wykonaniu duetu Melkart Ball oraz  niepowtarzalny pokaz kolekcji ekologicznej Odzieżowego Pola i obuwia Loft37.pl. W finale Julia Pietrucha zaprezentowała niezwykłą kreację ze słoneczników, zaprojektowaną specjalnie na tę okazję przez duet projektantów kwiatowych –Zygmunta Sieradzania i Piotra Sekundę.

Partnerzy akcji „Piękno w zdrowiu”: LaciBios Femina, Nicorette, Reebok, Physiogel, Marco Aldany, Sephora, Odzieżowe Pole, Loft37.pl, Złote Tarasy.  Partner medyczny akcji: Grupa LUX MED.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem mediów. Wywiady z Robertem Sową i innymi uczestnikami spotkania można było zobaczyć w: Dzień Dobry TVN, Pytaniu na śniadanie (TVP 2) i w Polsat Cafe.