‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Salon Nieruchomości Ekskluzywnych APARTAMENTY I REZYDENCJE

 

Salon APARTAMENTY i REZYDENCJE poświęcony był prezentacji dostępnej na rynku oferty luksusowych mieszkań w budynkach o wysokim standardzie, penthousów, rezydencji, ekskluzywnych domów i apartamentów. Odwiedzający Salon mogli także uzyskać szczegółowe informacje o inwestycjach wakacyjnych położonych w ciekawych turystycznie rejonach w kraju i zagranicą. W zabytkowych wnętrzach Pałacu można było także obejrzeć luksusowe przedmioty wyposażenia i dekoracji wnętrz, w tym oferowane przez pierwszy na świecie butik wnętrzarskiej linii Etro. Mediolańską firmę, znaną z pokazów pret-a-porter sprowadziły do Warszawy dwie polskie architektki wnętrz - Dorota Kuć i Karina Snuszka.

Wydarzenie miało bardzo elitarny charakter i zorganizowano je z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach - osobach o wysokiej pozycji zawodowej i ponadprzeciętnych dochodach.

Temu wyjątkowemu wydarzeniu towarzyszyły również niecodzienne atrakcje kulinarne. Goście odwiedzający salon nieruchomości mieli okazję skosztować jednego ze 100 najlepszych win na świecie - Tres Picos. W sobotę 20 marca, Ambasador Smaku Luksusu – Robert Sowa serwował wyśmienite hiszpańskie szynki, polędwice i kiełbasy Joselito, sery owcze i aromatyczne oliwy.