‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Robert Sowa zadbał o podniebienia gości Gali Playboya

19 czerwca w warszawskim Pałacu Zamoyskich odbyła się Gala Samochód Roku Playboya 2017, połączona z uroczystym i hucznym jubileuszem 25-lecia polskiej edycji magazynu Playboy.

Podobnie, jak w kilku poprzednich latach, o oprawę kulinarną tego wyjątkowego wydarzenia, w którym uczestniczyło 1500 osób zadbał Robert Sowa wraz z teamem N31 restaurant&bar oraz zaprzyjaźnionymi szefami kuchni z całej Polski.

Podczas Gali Robert Sowa odebrał nagrodę i podziękowania za wieloletnią współpracę i oprawę kulinarną tej prestiżowej imprezy. Pięknie dziękujemy za słowa uznania :)

Zaczęło się, jak zwykle przy takich okazjach - od zdjęć, każdy chciał zrobić sobie pamiątkową sesję na ściance i podczas imprezy. Po zapadnięciu zmroku na scenie pojawili się prowadzący tegoroczną galę Edyta Herbuś i Rafał Jemielita, aby zaprezentować publiczności samochody wyróżnione w 2017 roku. Samochodem Roku PLAYBOYA 2017 został Mercedes AMG GT R, a samochodem XXV-lecia Lexus LC500.

Kiedy publiczność skończyła oklaskiwać nagrodzone pojazdy, przyszedł czas na PLAYBOY Show przygotowany we współpracy z bielizną Alles oraz Katarzyną Konieczką, Haliną Mrożek i Alicją Grucą, a także na koncerty gwiazd: formacji Audiofeels i Kayah. Następnie impreza przeniosła się na parkiet, gdzie o dobrą zabawę zadbali Matthew Clarck, Bartes i John James.

fot. Studio 69 / archiwum Robert Sowa