‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Robert Sowa w Salonie & Day SPA Escape

 

 

W spotkaniu prezentującym nową odsłonę i ofertę salonu uczestniczyło wiele znanych osób, m.in. Jakub Przebindowski z żoną Martyną Kliszewską, Danuta Błażejczyk, Katarzyna Dowbor, Ewa Kuklińska, Lidia Popiel, Marta Kuligowska i Joanna Sarapata. 

 

Salon przeszedł niedawno metamorfozę. Oprócz wnętrz, które dzięki dużej ilości zieleni i roślinności ożyły, wprowadzono dwie ekskluzywne, francuskie marki kosmetyków (Academie do twarzy i Phytomer do ciała). Każdy, kto trafi do salonu Escape ma możliwość zaznać prawdziwego relaksu w ciszy przy ulubionej herbatce, pysznej kawie, czekoladzie bądź lampce wina.

Jedną z najważniejszych rzeczy, która wyróżnia Escape spośród innych salonów, jest możliwość dojazdu do domu klienta. To udogodnienie dla osób, które chcą zaoszczędzić czas na dojazdach do salonu oraz dla kobiet z małymi dziećmi.

W swojej ofercie Escape posiada również ogromny wybór zabiegów na twarz i ciało oraz masaży. Najrzadziej spotykanym, a przy tym niezwykle ciekawym jest turecki masaż szarfą jedwabną. Działa jak streching i jest idealnym lekarstwem dla osób przemęczonych i zestresowanych. Dodatkowo, uciski na karku i plecach eliminują napięcia i dolegliwości bólowe.

Dla osób, które bezinwazyjnie pragną poprawić owal twarzy lub tych, którym stan zdrowia nie pozwala na zabiegi przeciwstarzeniowe przy użyciu profesjonalnych urządzeń, salon Escape proponuje japoński masaż twarzy. Intensywne i szybkie ruchy poprawiają cyrkulację krwi, natomiast uciski odpowiednich punktów twarzy i głowy eliminują migreny.

Warto również wspomnieć o firmowym masażu Escape łączącym kilka technik (m.in. masaż polinezyjski i Ajurweda), które tworzą jedyny w swoim rodzaju autorski masaż, nie oferowany w żadnym innym miejscu. Godny polecenia jest także Holistyczny Rytuał Escape, który oprócz autorskich ruchów masażu, urozmaicony zosatał o masaż głowy i stóp, peeling całego ciała i przegłaskanie za pomocą specjalnych szczot.

Szczegóły na www.salonescape.pl