‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Premiera książki „Pichciuchy, czyli rodzina w kuchni”

 

 

Marcin Budynek, szef kuchni i Dyrektor Gastronomii w Hotelu Warszawa Spa & Resort w Augustowie oraz członek Fundacji Klubu Szefów Kuchni wspólnie z Odetą Moro-Figurską- dziennikarką i prezenterką telewizyjna prezentują „Pichciuchy, czyli rodzina w kuchni”. Książka jest doskonałą propozycją dla rodzin lubiących wspólnie gotować oraz rodziców pragnących zachęcać dzieci do rozwijania kulinarnych talentów. Autorzy, znani między innymi z programu „Kawa czy herbata?” w TVP 1, pragną podzielić się swoim doświadczeniem kulinarnym i macierzyńskim.

Marcin Budynek swój fach szlifował pod okiem takich znakomitości kręgu gastronomicznego jak Dominique'a Pootie, który był szefem kuchni Francois'a Mitteranda. Uczył się we Francuskiej Szkole Gastronomicznej pod Paryżem, zaś na polskim gruncie brał udział w kulinarnych trasach Polskiego Radia, RMF FM oraz Radia ZET. Jest także autorem wielu artykułów i felietonów kulinarnych.

Odeta Moro-Figurska jest założycielką fundacji "Szczęśliwe Macierzyństwo" oraz inicjatorką akcji "Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko". Wydała także płyty z bajkami dla dzieci.

Książka „Pichciuchy, czyli rodzina w kuchni” pomaga zachęcić niejadków do próbowania nowych smaków, inspiruje rodzinę do wspólnego gotowania i pozwala rozwijać kulinarne talenty pociech. Wśród licznych przepisów każde dziecko znajdzie coś smacznego i godnego przyrządzenia. Książka daje niepowtarzalną okazję do zgromadzenia rodziny w kuchni i ukształtowania ulubionych smaków i tradycji kulinarnych. Od 5 maja książka dostępna jest w najlepszych księgarniach w cenie 33,60 zł.