‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Otwarcie Trylogii – nowej restauracji w Hotelu Jan III Sobieski

 

Zmieniła się jednak nie tylko jej funkcja, ale również charakter i styl. Stworzono bowiem eleganckie miejsce o niepowtarzalnym klimacie, w którym nowoczesny design połączono z klasyczną elegancją.

Goście zaproszeni na uroczystość otwarcia mieli okazję poznać nowego szefa kuchni Hotelu Jan III Sobieski - Włodzimierza Dębniaka, który zastąpił na tym stanowisku Roberta Sowę. Okazało się również, że dotychczasowy szef kuchni na prośbę sieci Vienna International nadal będzie współpracował z hotelem w nowej dla siebie roli kreatora kulinarnego. Oznacza to, że Robert Sowa nadal będzie komponował menu i receptury do zmieniającej się co miesiąc karty szefa. Będzie się również zajmował doradztwem i szkoleniem pracowników oraz kontrolą jakości potraw.

Imprezę otwarcia restauracji Trylogia poprowadził znany z telewizji TVN Andrzej Sołtysik. Zaproszeni goście oprócz możliwości skosztowania wielu przepysznych dań wysłuchali koncertu kwartetu Forte, obejrzeli niezwykły pokaz barmański w stylu flair i wzieli udział w losowaniu piętnastu dwuosobowych zaproszeń do restauracji Trylogia.