‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

LATO Z RADIEM w Częstochowie

 

Na imprezie pojawili się również: Kasia Kowalska, zespół Papa D., Kabaret Skeczów Męczących, Pan Japa i słynna ekipa kulinarna Roberta Sowy.

 

Grupy fanów czekały na wieczorne koncerty, odwiedzając liczne stoiska towarzyszące miasteczku „Lata z Radiem”. 

Podczas imprezy prawdziwe oblężenie przeżywał kulinarny TIR, na którym Robert Sowa i Grzegorz Łapanowski prezentowali swoje kuchenne umiejętności. Chętni do degustacji potraw przygotowywanych na bazie łososia i śledzia norweskiego, drobiu Konspol, serów pleśniowych Lazur oraz aromatycznych marynat i przypraw firmy Prymat, ustawiali się w całkiem pokaźnych,  kilkunastometrowych kolejkach. Po spróbowaniu skomponowanych przez mistrza Sowę dań, zgodnie odpowiadali, że warto było czekać. Serwowane dania degustowało w ciągu dnia kilka tysięcy osób.
 

Amatorów dobrego jedzenia nie zabrakło również przy stanowiskach sponsorów (Spółdzielni Mleczarskiej Lazur, producenta przypraw Prymat oraz ryb i owoców morza z Norwegii). W organizowanych przez nich zabawach i konkursach można było wygrać ciekawe nagrody.

Dużym zainteresowaniem pań cieszył się mammobus, w którym do późnego wieczora można było przeprowadzic badania i otrzymać materiały propagujące zdrowie kobiet.

Najmłodszych widzów bawił na scenie Pan Japa, znany aktor, konferansjer i komik. Dzieciaki darzą go niesamowitą sympatią, i uwielbiają prezentowane przez niego sztuczki, opowieści i konkursy.

Wśród publiczności nie zabrakło też wiernych fanów audycji „Lato z Radiem”, którzy biorąc udział w konkursie wiedzy o „Lecie” odpowiadali na pytania prezenterów dotyczące programu, jego godzin emisji i prowadzących go dziennikarzy.

Po występie Pana Japy na scenie zagościł Kabaret Skeczów Męczących, który rozbawił publiczność do łez, następnie odbył się panel konkursowy przygotowany przez sponsorów imprezy.

 

Wieczorem odbyły się koncerty grupy Papa D. i Kasi Kowalskiej, a zwieńczeniem imprezy był przepiękny pokaz sztucznych ogni.

To był naprawdę cudowny, słoneczny dzień, który urozmaiciło pyszne jedzenie oraz artystyczne i muzyczne  atrakcje dla całych rodzin.

 
Kolejne imprezy Lata z Radiem już w najbliższy weekend (3 i 4 lipca) w Świeradowie-Zdroju i Polanicy-Zdroju. Serdecznie zapraszamy!