‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Super Tydzień Chełmski

czerwiec 2010
Super Tydzień Chełmski, czerwiec 2010

 

Wystarczy zaangażować się w życie portalu DoradcaSmaku.pl, a najbardziej aktywni będą za to odpowiednio wynagradzani. W ciągu miesiąca od powstania użytkownicy serwisu dodali... ponad 14 tysięcy przepisów!

Portale społecznościowe są doskonałą okazją do wirtualnych spotkań ludzi o podobnych zainteresowaniach. Odległości, które kiedyś trzeba było pokonywać, by się spotkać, dziś nie mają już znaczenia, ponieważ wszelkie granice niwelowane są za pomocą internetu. Miłośnicy dobrej kuchni zawsze lubili dzielić się swoimi wrażeniami z innymi. Teraz dzięki nowemu portalowi społecznemu DoradcaSma-ku.pl będą mogli spotkać się w jednym miejscu, wspólnie budując unikalną i niespotykaną Księgę Kucharską.

DoradcaSmaku.pl to portal dla wszystkich amatorów dobrej kuchni - każdy ma szansę zostać docenionym przez społeczność kucharzem, a co za tym idzie otrzymać nagrody za swoją twórczość kulinarną, ponieważ portal płaci za przepisy.

Każdy z użytkowników serwisu zbiera za swoje aktywności punkty, a najlepsi i najbardziej aktywni są odpowiednio premiowani. Nie wychodząc z domu, amatorzy gotowania mogą zostać Doradcami Smaku - docenionymi przez innych specjalistami gotowania. Co miesiąc spośród 10 użytkowników z największą liczbą punktów wybieranych jest 3 Doradców Smaku, który otrzymują 500, 300 oraz 200 zł. Dodatkowo wszyscy zarejestrowani użytkownicy portali mogą w każdym momencie zamienić zdobyte przez siebie punkty na atrakcyjne nagrody, którymi są produkty firmy Bosch, między innymi robot kuchenny, blender, piekarnik lub lodówkę.

Sekrety kuchni na DoradcaSmaku.pl odkrywać można również dzięki największemu specjaliście od gotowania w Polsce - Robertowi Sowie. Mistrz kulinarny służy radami, autorskimi przepisami i pomocą w przygotowaniu potraw. Nagradza także najbardziej aktywnych użpajwników.

Sponsorami nagród w portalu DoradcaSmaku.pl są marki: Prymat, Kucharek i Smak.