‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

„Lato z Radiem” na Dolnym Śląsku

 

 

Punktualnie o godzinie 16.00 mieszkańcy i turyści przebywający tych uzdrowiskach usłyszeli sygnał polki „Lata z Radiem”, po którym duet prowadzących – Roman Czejarek i Zygmunt Chajzer powitali wszystkich przybyłych gości, zaprezentowali miasteczko LzR i plan imprezy.

Po powitaniu na scenie pojawił się niezawodny Pan Japa, który przygotował dla najmłodszych widzów cudowne przedstawienie i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Po zakończeniu części przeznaczonej dla dzieci, na scenie pojawił się szef wakacyjnego gotowania – Robert Sowa, który zaprezentował swoją ekipę kulinarną i przedstawił menu skomponowane na „Lato z Radiem”. 

Kolejnym punktem programu były konkursy przygotowane przez sponsorów imprezy – firmę Prymat, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i Producenta proszku Vizir.

Po części konkursowej na scenie pojawił się w oba dni zespół Wanda i Banda. Po ich występie zaprezentowano kolejną porcję konkursów sponsorskich firm Żubr i Lazur, zaprezentowano grillowe przysmaki Roberta Sowy oraz wypuszczono do nieba magiczne helowe balony Cyfry Plus.

O 19.40 rozpoczęły się koncerty gwiazd. W Świeradowie-Zdroju zagrali Stachursky i Varius Manx, natomiast w Polanicy-Zdroju: Stachursky i Patrycja Markowska.

Oba koncerty zakończyły się przepięknym pokazem sztucznych ogni, podczas których zabrzmiała  pożegnalna polka „Lata z Radiem".

To był kolejny weekend pełen muzycznych atrakcji oraz konkursowych i kulinarnych emocji. Dzięki pięknej pogodzie, oba dni zgromadziły w miasteczkach „Lata z Radiem” i na koncertach mnóstwo osób. Było po prostu super!

W kolejny weekend zapraszamy na „Lato z Radiem” do Ełku (10 lipca) i Kętrzyna (11 lipca).

Zdjęcia: www.LatozRadiem.pl