‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Kulinarni blogerzy dla Kubusia

 

Zwracam się do Państwa z prośbą o finansowe wsparcie na rzecz leczenia i rehabilitacji mojego niepełnosprawnego synka Kubusia.

Jakub urodził się 24.03.2005 r. z jedną z najcięższych wad serca -HLHS- niedorozwojem lewej komory (oznacza to, że żyje tylko z jedna komorą serca). Przeszedł dwie operacje na otwartym sercu- pierwszą, gdy miał tydzień, drugą w wieku siedmiu miesięcy. Niestety w kilka dni po drugiej operacji doszło u Kuby do zatrzymania akcji serca i na skutek tego niedotlenienia mózgu. Od tego czasu cierpi na porażenie czterokończynowe (nie chodzi, sam nie siedzi, nie przewraca się na boki, nie bawi się rączkami, nie mówi, ma padaczkę, głęboki niedosłuch obustronny ( nosi aparaty słuchowe), miał również przez prawie dwa lata założoną rurkę tracheotomijną, przez którą oddychał. Ma podwichnięte stawy biodrowe.

Kuba potrzebuje intensywnej rehabilitacji, zarówno w domu, jak i podczas turnusów rehabilitacyjnych, oraz wymaga opieki wielu specjalistów m.in. kardiologa, neurologa, laryngologa, ortopedy itp. Wydatki związane z rehabilitacją i leczeniem są ogromne i przekraczają nasze możliwości finansowe, dlatego proszę o pomoc.

Jeżeli zechcecie Państwo nam pomóc proszę o przekazanie wpłat na konto fundacji, której Kubuś jest podopiecznym:
FUNDACJA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM "SŁONECZKO"
Stawnica 33
77-400 Złotów
Nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Z dopiskiem: Na leczenie Jakuba Synowca, 94/S.

Za udzieloną pomoc z całego serca dziękujemy!!!

"Kulinarni blogerzy dla Kubusia" to akcja, która ma pomóc w zdobyciu jak największej sumy pieniędzy na rehabilitację chłopca. Każdy chętny może brać udział w internetowej aukcji na www.allegro.pl, można również samemu przeznaczyć rzeczy na licytację.

Aktualnie można wylicytować:
1/ Kolację w Restauracji Platter Karola Okrasy-  http://allegro.pl/kolacja-karol-okrasa-restauracja-platter-i1311210619.html
2/ Robert Sowa – książki „W poszukiwaniu smaku doskonałego” z dedykacją i autografem http://allegro.pl/robert-sowa-w-poszukiwaniu-smaku-doskonalego-i1310868266.html
3/ Cukier z wanilią i ekstrakt waniliowy
4/ Fajna babka, książka z autografem
5/ Przemytnicy marchewki, z autografem/ charytatywna
6/ "Kulinarne DVD-James Martin"
7/ Sernik/ aukcja charytatywna
8/ Chipsy jabłkowe/ aukcja charytatywna 
9/ Dżem jabłkowy/ aukcja charytatywna  
10/ Voucher na brunch z Januszem Korzyńskim
11/ Kolacja w hotelu Bristol w Warszawie
12/ Kolacja w Sheratonie
13/ Dzieciaki szykują Święta
14/ Kolacja przyrządzona przez Tomasza Jakubiaka 
15/ Kolacja w Londynie
16/ Kolacja w Krakowie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!