‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Kulinarne spotkanie z Robertem Sową w Focus Mall Bydgoszcz

 

Pokazy kulinarne Roberta Sowy połączone były z degustacją. Podczas sześciogodzinnej imprezy osobom odwiedzającym bydgoską Galerię Focus Mall wyserwowano kilkaset porcji dań. Było smacznie, zdrowo i łososiowo :)

 

Tym razem mistrz kulinarny wraz z ekipą przygotował potrawy nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia. Była zupa z grzybów leśnych z łososiem norweskim i koperkiem, pieczony łosoś z sosem grzybowym, aromatyczny łosoś ze śliwkami podany z kapustą i grzybami, a także ulubione danie Roberta - łosoś z pieca z soczewicą i pomidorami.

Podczas imprezy odbył się także konkurs paragonów. Każdy, kto 11 grudnia zrobił zakupy w Focus Mall i zachował paragon, miał szansę wygrać wiele cennych nagród, m.in. telewizory LCD, laptopy, kina domowe, aparaty fotograficzne, wieże HI-FI, odtwarzacze MP3 i MP4, odtwarzacze DVD, suszarki, lokówki, odkurzacze, zestawy słodyczy ufundowane przez delikatesy Alma oraz zestawy kosmetyków, książek, kalendarzy, portfeli i walizek podróżnych, a także prezentów przygotowanych przez najemców
centrum handlowego. Był to więc dzień pełen niespodzianek, nie tylko kulinarnych...