‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Konferencja prasowa inaugurująca „Lato z Radiem 2010”

 

Na konferencji w studiu S2 Polskiego Radia im. Macieja Kwiatkowskiego pojawili się: członkowie grupy Blue Cafe, Andrzej Krzywy i De Mono oraz zespół Papa D.

Był również Robert Sowa z ekipą kucharzy, którzy przygotowali poczęstunek i piękny okolicznościowy tort. Podczas tegorocznej trasy koncertowej ten znany mistrz kulinarny będzie przygotowywał dania dla gości odwiedzających miasteczko „Lata z Radiem”. Będą to pyszne i zdrowe dania z grilla przygotowane na bazie łososia norweskiego, serów Lazur, drobiu firmy Konspol i warzyw Hortex. Smak wszystkich potraw zostanie oczywiście wzbogacony przyprawami firmy Prymat, która kolejny rok towarzyszyć będzie Robertowi Sowie podczas letniej trasy kulinarnej. Możemy więc być pewni, że dania będą smaczne, zdrowe i niezwykle aromatyczne.

Podczas konferencji prasowej Dyrektor Programu 1 Polskiego Radia oraz członek Zarządu zapewniali o swojej życzliwości dla audycji "Lato z Radiem". Usłyszeliśmy dużo miłych słów pod adresem Romana Czejarka, który jak wiemy niedawno powrócił do radiowej Jedynki.

Szef „Lata z Radiem” powiedział: - "To nie jest tak, że ja sam to wszystko przygotowałem. To praca dużej grupy osób – mówił, wskazując tablice z logotypami sponsorów. – Gdyby nie udało nam się pozyskać pieniędzy i wsparcia tych firm, realizacja tegorocznej trasy koncertowej byłaby niemożliwa – powiedział.

Maskotką tegorocznego lata została.... stonoga, która również zawitała na konferencji, powodując niemałe zamieszanie. Każdy chciał zobaczyć z bliska dużego, zielonego, sympatycznego „robaczka” i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.