‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

"Kolory Kobiet" z Robertem Sową

 

„Kolory Kobiet” to cykliczne spotkania dla przyjaciółek Radia Kolor oraz portalu KobiecePrawdy.pl, podczas których zaproszone Panie mogą liczyć na znakomite prelekcje, spotkania towarzyskie i  degustację przepysznych dań. To zarazem możliwość spotkania się w ciekawym gronie, przy dobrym drinku  i porozmawiania na „babskie” tematy.  Comiesięczne spotkania w Klubie Maska przy Krakowskim Przedmieściu organizowane są według zasady: "Coś dla ciała, coś dla ducha". Tę zasadę realizowała dotychczas dwójka prelegentów, jednak tym razem było inaczej…

Tego wieczoru wydarzeniem specjalnym były warsztaty kulinarne prowadzone przez Roberta Sowę. Uczestniczki spotkania mogły nie tylko zobaczyć i porozmawiać ze znanym mistrzem kulinarnym, ale również wspólnie z nim przygotować kolację.
 
Panie podzielone zostały na pięć zespołów i pod czujnym okiem profesjonalnych kucharzy ze Studia Kulinarnego Roberta Sowy przygotowały następujące dania: kompozycję sushi z marynowanym imbirem, sosem sojowym i japońskim chrzanem wasabi; orientalną zupę z grzybów leśnych z kolendrą i sezamem; filety z łososia w czosnku i rozmarynie podane z bobem duszonym w śmietanie; podudzia z kurczaka w sosie serowo-szpinakowym z suszonymi pomidorami oraz combry jagnięcie z sałatką z rukoli i serem Torta de Cañarejal.

Po wspólnym gotowaniu uczestniczki imprezy miały możliwość skosztowania wszystkich przygotowanych dań. Po zakończeniu spotkania Panie zgodnie oświadczyły, że było to bardzo ciekawe doświadczenie, a przygotowane dania były przepyszne i na pewno często gościć będą na stołach w ich domach.
Dziękujemy, było naprawdę super!