‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Grillowo i koncertowo!

W przedostatni weekend tegorocznych wakacji - 22 i 23 sierpnia 2015, Robert Sowa odwiedził kolejne dwa polskie miasta - Wyszków i Nowe Miasto Lubawskie. Jak w każdy weekend tegorocznych wakacji, również tym razem nie zabrakło grillowych i muzycznych atrakcji.

Apetyty publiczności zaspokoił team Roberta Sowy, serwując tysiące grillowych przysmaków, m.in. szaszłyki z kiełbasy z cukinią i boczkiem, frankfuterki z serem i boczkiem, kiełbasę z tapenade oraz kaszankę z jabłkiem, cebulą i majerankiem.

2015-28-8--14-08-29

Impreza obfitowała również w pokazy kulinarne Roberta Sowy, w których wzięli udział uczestnicy imprezy. Były też warsztaty grillowe i konkursy z nagrodami ufundowanymi przez Prymat.

Zwieńczeniem wielkiego grillowania były jak zawsze koncerty. W sobotę w Wyszkowie zagrali: Big Cyc, Andrzej Piaseczny i Blue Cafe, a w niedzielny wieczór w Nowym Mieście Lubawskim bawiliśmy się przy muzyce Big Cyc, zespołu Szafa Gra, Formacji Nieżywych Schabuff i Golec uOrkiestra.2015-28-8--13-05-53A w kolejny weekend zapraszamy na ostatnią już wakacyjną odsłonę wielkiego grillowania do Drezdenka i Wałcza. Mamy nadzieję, że będziecie z nami. Do zobaczenia!