‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Gala Luksusowa Marka Gentlemana

Należą do nich m.in. hotele, restauracje, SPA, apartamenty, nowoczesne gadżety, alkohole, samochody i  usługi finansowe.  W świecie prawdziwego mężczyzny nie może również zabraknąć sztuki i mody. Elegancki pan musi przecież wiedzieć, co na siebie włożyć, aby być na bieżąco z obowiązującymi w danym sezonie trendami.

Wśród gwiazd show biznesu obecnych na bankiecie znaleźli się między innymi: Ewa Minge, Norbi, Andrzej Kopiczyński, Robert Korzeniowski, Henryk Sawka, Marcin Kwaśny, Artur Chamski, Artur Orzech i Wojciech Brzozowski. Galę poprowadziły dwie niezwykłe i piękne kobiety: Dorota Gardias-Skóra i Katarzyna Sowińska.

Gościem wieczoru był również znany Mistrz Kulinarny Robert Sowa, który skomponował na ten wieczór cudowne menu. Przygotowaniem dań zajęła się Restauracja Moonsfera pod czujnym okiem jej szefa kuchni oraz współpracowników Roberta Sowy- Urszuli Sygentowskiej, Roberta Wojnarowskiego i Sebastiana Jakimiaka.  

Za liczne zasługi dla rodzimej gastronomii Robert Sowa otrzymał od miesięcznika „Gentleman” statuetkę Luksusowa Marka Gentlemana za promocję kulinariów w Polsce i za granicą.