‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Zdobądź książkę Roberta Sowy w jesiennej promocji AUCHAN!

3 października 2015 ruszyła wielka akcja promocyjna "GOTUJ się na NAGRODY"! Od 3 do 18 października klienci centrów i parków handlowych Auchan w: Piasecznie, Łomiankach, Rumi, Bielanach Wrocławskich, Komornikach, Bydgoszczy, Gliwicach, Mikołowie i Bielsku-Białej, mają szansę zdobyć dwie książki mistrza kulinarnego Roberta Sowy: "Życie kocha jeść" i "Cztery pory roku".

gotuj-sie-na-nagrody-28092015-baner

Aby zdobyć książkę, wystarczy w podanym terminie dokonać zakupów na łączną kwotę minimum 200 zł w butikach galerii handlowej lub na kwotę minimum 100 zł w hipermarkecie Auchan i minimum 100 zł w butikach galerii handlowej, a następnie okazać paragony w punkcie obsługi konkursu. Na uczestników zabawy w każdym z centrów czeka kilkaset egzemplarzy książek kulinarnych.

Paragony można wymienić na nagrody w punkcie obsługi konkursu w dniach od 3 do 18 października, przez cały czas trwania konkursu lub do wyczerpania się zapasu nagród.

Dodatkowo w trzech lokalizacjach zorganizowane zostaną pokazy kulinarne Roberta Sowy, połączone z degustacją dań. Na pokazy zapraszamy:

PS. Podczas pokazów możecie zgłosić się do Roberta po dedykację i autograf w wygranej książce :)


Szukasz łatwych i szybkich przepisów na lekkie dania? A może receptur na oryginalne potrawy z wykorzystaniem regionalnych produktów? Wszystko to, a nawet więcej znajdziesz w książkach kucharskich Roberta Sowy, które można zdobyć w jesiennej zabawie w Centrach Handlowych Auchan.

Gotowanie jest łatwe i przyjemne - przekonuje w swoich książkach Robert Sowa.

"Cztery pory roku" to zbiór autorskich przepisów pokazujących, jak szybko przyrządzić zupy, potrawy z mięsa i ryb, a także posiłki wegetariańskie. Z kolei w książce "Życie kocha jeść" autor pokazuje, jak stworzyć smaczne dania z użyciem regionalnych produktów.