‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Wielkie grillowanie Roberta Sowy i Prymatu

Lato, wakacje i grill! Te trzy elementy są zdecydowanie nierozłączne. Wie o tym Robert Sowa, który w pierwszą wakacyjną niedzielę 28 czerwca 2015 rozpoczął wielkie wakacyjne grillowanie.

Kulinarny TIR Roberta Sowy i Prymatu zagościł we Włocławku, gromadząc wokół mnóstwo gości. Nic dziwnego, bo gospodarze przygotowali dla publiczności mnóstwo kulinarnych atrakcji. Można było degustować pyszne grillowe dania przygotowane z produktów firmy Madej Wróbel doprawionych szczyptą aromatycznych przypraw Prymat. W menu znalazły się m.in.: szaszłyki z kiełbasy ze świnobicia z cukinią i boczkiem; grillowana kaszanka z jabłkami, cebulą i majerankiem; grillowana kiełbasa z tapenade z czarnych oliwek z suszonymi pomidorami oraz grillowane frankfurterki z serem i boczkiem>. Było naprawdę smacznie!

W pobliżu kulinarnego TIR-a można było wziąć udział w konkursie i zakręcić Prymatowym kołem fortuny, które od wielu lat cieszy się dużym powodzeniem i przyciąga tłumy. Ponadto można było uczestniczyć w warsztatach grillowych prowadzonych przez Roberta Sowę, a także obserwować pokazy kulinarne połączone z konkursami.

grillowanie-1grillowanie-2grillowanie-3grillowanie-4

Galeria zdjęć