‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Wielka Premiera Nowej Klasy C

 

Po raz pierwszy nowy model samochodu prezentowany był przez 6 dni, z których każdy miał swój indywidualny i niepowtarzalny charakter. Każdego dnia kulinarną atrakcją był bufet z przysmakami skomponowanymi przez mistrza kulinarnego Roberta Sowę.

Poniedziałek, 4 kwietnia, był dniem kulinarnego show Roberta Sowy i jego ekipy. Podczas pokazów mistrzowie kulinarni przygotowali pyszne i zdrowe dania charakterystyczne dla kuchni japońskiej, greckiej, włoskiej i polskiej. Była to doskonała możliwość do podpatrzenia mistrzowskich kulinarnych sztuczek i spróbowania potraw z różnych stron świata.

We wtorek, 5 kwietnia, obok luksusowych samochodów mercedesa klasy C, salonem zawładnęła damska i męska biżuteria oraz zegarki. Nic dodać, nic ująć – idealne dodatki dla miłośników ekskluzywnych aut.

Kolejny dzień był światem gadżetów, wśród których dominowały designerskie meble i dodatki, stylowy sprzęt audio i nowinki techniczne.

Czwartek był gratką dla wszystkich miłośników luksusu. Na terenie salonu „zacumowały” dwa ekskluzywne jachty, o których można było porozmawiać z najlepszymi specjalistami z branży.  Tego dnia nie zabrakło również ciekawych ofert biur podróży, dzięki czemu wielu osobom udało się kupić atrakcyjną (nie tylko cenowo…) wycieczkę w niezbadane rejony świata.

Piątek był dniem miłośników motocykli. Wszyscy, którzy lubią czasami przesiąść się z mercedesa, aby poczuć adrenalinę na dwóch kółkach, znaleźli się tego dnia w motoryzacyjnym raju.

No i pozostał, ostatni dzień – sobota, kiedy to przygotowano wiele atrakcji dla dzieci. Podczas, gdy dorośli zachwycali się najnowszymi mercedesami klasy C, ich pociechy zabawiane były przez animatorów.

Przez cały czas trwania premiery do dyspozycji gości byli Doradcy Handlowi Mercedesa. Można było odbyć jazdę testową, otrzymać atrakcyjną ofertę finansowania i serwisowania samochodu, a także ofertę odkupu użytkowanego dotychczas samochodu. Każdego dnia wśród Gości, którzy zostawili  swoją wizytówkę, rozlosowywano weekendy z nową klasą C.