‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Weź udział w konkursie i wygraj kolację w N31

Restauracja N31 to zupełnie nowe miejsce na kulinarnej mapie stolicy. Mistrz kulinarny Robert Sowa zaprasza do skosztowania pysznych, wybitnie zaserwowanych potraw z menu autorskiego. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest kolacja w N31!

grafa-do-aktualnosci_fit-320-250

Odpowiedz na proste pytanie

Zasady konkursu są niezwykle proste. Wystarczy odwiedzić profil Doradcy Smaku na facebooku i odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz uzasadnić swój wybór. Konkurs rozegra się trzech turach, a w każdej z nich wyłonimy jednego zwycięzcę. Czekają atrakcyjne nagrody – każdy z laureatów otrzyma nagrodę - Kolację specjalną o wartości 200 zł w Restauracji N31.

TURA 1

Jakie danie zjedlibyście w Restauracji N31 i dlaczego?

- policzki wołowe
- pierożki z gęsiną
- tatara?

Warto wziąć udział i zaserwować sobie lub najbliższym nowe kulinarne doznania. A propozycje w karcie dań przygotowane są tak, by olśniewać najbardziej wymagających smakoszy.

Autorska restauracja Roberta Sowy

Nowy adres, gdzie doświadczyć można naprawdę wyjątkowych wrażeń, to ul. Nowogrodzka 31 w Warszawie. Robert Sowa przygotował niezwykłe menu, w którym odzwierciedlenie znajdują jego wielka pasja do gotowania i zdolności do kreowania kulinarnej rzeczywistości. Pragnie podzielić się z gośćmi swoimi zainteresowaniami, dlatego też będziemy mogli wybierać spośród unikatowych propozycji łączących kuchnię polską z międzynarodowymi akcentami. Nazwisko Roberta Sowy gwarantuje najwyższy restauracyjny poziom oraz prawdziwie gościnną i serdeczną atmosferę.

Zapraszamy TUTAJ do przeczytania więcej na temat różnorodnej karty dań w Restauracji N31.

Jak wziąć udział w konkursie?

-  Aby wziąć udział w konkursie, należy zaakceptować Regulamin. Wzięcie udziału w Konkursie, rozumiane jako wysłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem i jego akceptacją.

- Zgłoszenia konkursowe nadsyłać można poprzez jedną z możliwych dróg dostarczenia:

i. Pocztą elektroniczną na adres doradcasmaku@doradcasmaku.pl

ii. Publikując post ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku na Facebooku  pod postem konkursowym dotyczącym poszczególnej tury, w której Uczestnik weźmie udział

iii. Publikując post ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku pod aktualnościami zapowiadającymi poszczególną turę konkursu.

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z zaakceptowaniem REGULAMINU.