‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Wesele na stadionie – czemu nie?

 

 

Wesele odbyło się w dwupoziomowym pomieszczeniu SKYBOX, z którego roztacza się widok na cały stadion. Miejsce to pozwala na różnorodną aranżację przestrzeni i dotychczas wykorzystywane było do organizacji konferencji, spotkań prasowych, imprez integracyjnych i szkoleń. Trzeba jednak przyznać, że aranżacja weselna również robi wrażenie i może się podobać.

Formuła przyjęcia również była niesamowita… Po powitaniu gości i skosztowaniu przysmaków skomponowanych specjalnie na ten wieczór przez Roberta Sowę, Panowie uczestniczący w przyjęciu przebrali się w profesjonalne stroje piłkarskie i rozegrali mecz. Oczywiście zmierzyła się drużyna gości Panny Młodej vs. team Pana Młodego. Spotkanie transmitowane było na wszystkich telebimach, a komentator Legii na bieżąco zdawał relację z tego, co dzieje się na boisku. Zapanowała prawdziwie stadionowa atmosfera, niczym na meczu finałowym Ligi Mistrzów. Wszyscy goście poddali się klimatowi i wiernie kibicowali rozgrywającym mecz mężczyznom. 

Po meczu Panowie ponownie ubrali stroje wieczorowe i kontynuowano przyjęcie weselne przy suto zastawionych stołach i na parkiecie. 

Gratulujemy niezwykłego pomysłu i życzymy wielu ekscytujących momentów w życiu.