‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Urodziny Zdrowej Częstochowy z Robertem Sową

Sobota - 15 lipca 2017 - kolejna impreza z udziałem Roberta Sowy. Tym razem kulinarny tir Prymatu zagościł na rodzinnej imprezie piknikowej "Urodziny Zdrowej Częstochowy".

Imprezie towarzyszyło mnóstwo kulinarnych atrakacji, m.in. degustacja dań przygotowanych przez Roberta Sowę.

Można było także porozmawiać ze specjalistami o zdrowym odżywianiu i przyprawach, które koniecznie powinny znależć się w naszej kuchni, a także o właściwym trybie życia. Chętni mogli poddać się bezpłatnym badaniom słuchu, mammografii, a także dokonać pomiaru ciśnienia i tkanki tłuszczowej.

Ciekawostką była także strefa projektanta przygotowana przez sponsora imprezy - Leroy Merlin, w której wraz ze specjalistą można było przygotować projekt własnej kuchni i łazienki, tak, by była nowoczesna, ergonomiczna i wygodna.

Wśród piknikowych atrakcji warto również wymienić: konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (wśród nich bilet na wrześniowy mecz piłkarski Polska-Kazachstan na PGE Narodowym), nauka udzielania pierwszej pomocy, zabawy, dmuchańce, bogata propozycja dla miłośników motoryzacji, smakołyki na stoiskach, propozycje interesującego spędzania czasu, ciekawi ludzie, gromny urodzinowy tort i występy kilkunastu zespołów muzycznych (m.in. Kuba Sienkiewicz i Elektryczne Gitary).