‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Smacznie i zdrowo w TVP Info

W programie zachwalano zalety zdrowotne cranberries, które dostarczają organizmowi wiele wartościowych substancji odżywczych i witamin. Co ważne - owoce żurawiny amerykańskiej nie zawierają cholesterolu i tłuszczu.  Warto również pamiętać, że suszona żurawina, spożywana w formie przekąski dostarcza organizmowi właściwą porcję energii i jest idealna dla tych, którzy uwielbiają jeść słodycze.

Przygotowaniom towarzyszyła oczywiście dyskusja na temat świątecznych kulinariów i dekoracji. Zdaniem Roberta wystrój na pewno ma znaczenie. Staramy się, aby nasze domy były pięknie przystrojone, a w powietrzu unosił się zapach choinki. Ważne jest również nakrycie stołu, które powinno podkreślać uroczysty charakter Świąt. Nie możemy jednak pozwolić, aby to przesłoniło nam prawdziwą istotę Bożego Narodzenia.

Pamiętajmy więc o sianku pod obrusem, o dodatkowym nakryciu dla niespodziewanego gościa, a także o rodzinnym charakterze Świąt i chwili zadumy nad tym, co naprawdę ważne – podsumował Robert Sowa.

Świąteczne wydanie programu „Alchemia Zdrowia i Urody” mogli oglądać także Polacy przebywający za granicą, był on bowiem emitowany również przez TV Polonia.