‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Siemens varioExpert Cup

 

W grze w tenisa zmagali się również słynni aktorzy i zawodnicy Olimpiad Specjalnych. Wszyscy oni promowali zbliżające się Europejskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych, które odbędą się we wrześniu.

Mimo niepewnej pogody i chmury wiszącej nad Warszawą kibice nie zawiedli i trybuny przy kortach Warszawianki były zapełnione po brzegi, co nie dziwi, zważywszy na okazję zobaczenia na korcie jednego z najlepszych debli świata - Mariusza Fyrstenberga i Marcina Matkowskiego, Ellisa Ferreirę - mistrza Australian Open, wicemistrza US Open i triumfatora Masters Cup oraz wielu słynnych aktorów i biznesmenów. 

Wśród fanów tenisa grze wspólnie z zawodnikami Olimpiad Specjalnych przyglądali się Joanna Brodzik, Bogusław Linda i Paweł Wilczak - ambasadorzy Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które odbędą się w Warszawie od 18 do 23 września br. Tenis będzie jedną z 10 dyscyplin rozgrywanych podczas ELIOS 2010. Siemens, producent AGD został oficjalnym Partnerem Igrzysk. Szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem www.warsaw2010.eu

W ramach Siemens varioExpert Cup rozegrany został również wyjątkowy mecz pomiędzy zawodnikami Olimpiad Specjalnych Polska - Mateuszem Marcem i Łukaszem Szkutnikiem, a najsłynniejszym polskim deblem Mariuszem Fyrstenbergiem i Marcinem Matkowskim, którzy w sobotę wylecieli na prestiżowy turniej Roland Garros. Duet Fyrstenberg-Matkowski byli zachwyceni poziomem gry, jaki reprezentowali przeciwnicy.

O podniebienia gości w strefie VIP zadbało Studio Kulinarne Roberta Sowy. Było jak zawsze smacznie, ale i zdrowo, jak na imprezę sportową przystało.