‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Ruszyła trasa koncertowa „Lato z radiem 2016”

25 i 26 czerwca rozpoczęła się wielka trasa koncertowa "Lato z Radiem 2016". Pierwsza impreza w tegorocznej edycji odbyła się w Legionowie, a druga we Włocławku.

"Lato z Radiem" to nie tylko koncerty, ale również wielka kulinarna uczta przygotowana przez Roberta Sowę i markę Prymat. Na kulinarnym TIRZE można było skosztować przysmaków przyrządzonych przez Roberta Sowę i jego team, wziąć udział w ciekawych konkursach, a w miasteczku Prymat kupić najnowszą książkę Roberta Sowy i zakręcić kołem fortuny, aby w niezwykle prosty sposób wygrać nagrody od Prymatu i firmy eisberg, a także mnóstwo gadżetów niezbędnych na plaży i podczas wakacyjnego wypoczynku. Wiele atrakcji zaplanowano także ze strony firmy eisberg, która partneruje Prymatowi podczas letnich wydarzeń.

LzR Legionowo 25.06

LzR Legionowo_25.06W Legionowie zagrali: Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Kacper Kuszewski & Leszcze oraz zespół Raz, Dwa, Trzy, a we Włocławku muzyczną ucztę przygotowali: Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Varius Manx & Kasia Stankiewicz oraz Andrzej Piaseczny.

W przyszły weekend zapraszamy: 2 lipca do Tarnowa Podgórnego, a 3 lipca do Pruszkowa. Do zobaczenia!

LzR 2016_Wloclawek 26.06