‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Ruszyła III tura konkursu „Wygraj kolację u Roberta Sowy w N31”!

To już ostatnia okazja, by powalczyć o wyjątkową nagrodę  w naszym konkursie – kolację specjalną w Restauracji N31. Odpowiedzcie na proste zadanie konkursowe, którego tematem tym razem są desery. 

grafa-do-aktualnosci_fit-320-250

Nawet jeśli nie jesteście z Warszawy, wygrana w konkursie może stanowić doskonały pretekst, by odwiedzić stolicę. Wizyta w dobrej restauracji, gdzie gotuje się zgodnie z najnowszymi trendami, a jednocześnie z poszanowaniem najlepszej polskiej tradycji, będzie stanowiła mocny punkt w trakcie takiej wycieczki. Aż do najbliższej niedzieli nadsyłać możecie zgłoszenia konkursowe w ostatnim już etapie konkursu. Czym byłby obiad lub kolacja bez smakowitego deseru? Mus z chałwy, dakłas pistacjowy, a może deser czekoladowy? W N31 desery nie tylko smakują wybornie, ale też zjawiskowo się prezentują. Jeśli nabraliście ochoty, aby skosztować tych cukierniczych rarytasów, warto spróbować swoich sił w konkursie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki deser i dlaczego zjedlibyście w Restauracji N31?

Wybierzcie jedną z odpowiedzi i uzasadnijcie swój wybór:
- Mus z chałwy z sezamem i malinami
- Dakłas pistacjowy z karmelizowanymi figami
- Deser czekoladowy z nutą tymianku i lodami kolendrowymi

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 lutego.

Zasady są proste
Wzięcie udziału w Konkursie, rozumiane jako wysłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem i jego akceptacją.