‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Robert Sowa gotował w TV Puls

W środę, 3 czerwca 2015 roku, Robert Sowa ponownie gościł w programie "Twój Puls" emitowanym w TV Puls. Tym razem głównym bohaterem kącika kulinarnego był rabarbar.

Mistrz kulinarny zdradził, jak przygotować indyka z szalotkami i rabarbarem oraz przepyszny deser: karmelizowany rabarbar z rozmarynem i pomarańczami. Było sezonowo, smacznie i zdrowo :) W przygotowaniu dań pomagała Robertowi prowadząca program Kasia Trzaskalska, a degustowali je oprócz ekipy również goście programu, m.in. Michał Milowicz i Sylwia Arnesen.

twojpuls-1

twojpulsTWÓJ PULS" to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie opinii, informacji i doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom.

Program „Twój Puls” składa się z trzech bloków tematycznych:

* Mój dom - w którym gospodynie programu poruszają kwestie związane z prowadzeniem domu, doradzają jak w efektywny sposób zorganizować prace i obowiązki domowe.
* Mój styl - koncentruje się wokół tematyki zdrowia, mody i urody. Widzowie poznają sekrety atrakcyjnego wyglądu, a lekarze odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania związane ze zdrowiem.
* Nasze sprawy - poruszają bieżące tematy, bliskie wszystkim Polakom. Zaproszeni do programu goście: politycy, aktorzy, czy przedstawiciele różnych grup społecznych przedstawiają swój punkt widzenia i tłumaczą wydarzenia, mające miejsce w otaczającej nas rzeczywistości. Prowadzące nie unikają poruszania trudnych i kontrowersyjnych kwestii.