‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Projekt „GOTUJ się na NAGRODY” zakończony!

18 października 2015 odbył się trzeci i ostatni jesienny pokaz kulinarny Roberta Sowy zorganizowany w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała w ramach wielkiej akcji promocyjnej "GOTUJ się na NAGRODY"!

Auchan BB 2

W ramach każdego z pokazów Robert z ekipą przygotowywał trzy dania, które były serwowane do degustacji w ilości 300 porcji. W Bielsku-Białej przygotowaliśmy: zupę tajską z mlekiem kokosowym, kurczakiem, krewetkami i świeżą kolendrą, filety z pstrąga marynowane w czosnku i rozmarynie podane z bobem duszonym w śmietanie i białym winie oraz eskalopki z indyka podane z sosem z sera pleśniowego ze szpinakiem, suszonymi pomidorami i orzeszkami pinii. Wspominając niemalejące kolejki i zjadane z apetytem dania, z dumą meldujemy wykonanie zadania na najwyższym kulinarnym poziomie :)

Auchan BB 3

Podczas live cooking'ów Robert łączył obowiązki związane z przygotowywaniem dań z podpisywaniem książek i pozowaniem do zdjęć. Oglądając pamiątkowe fotografie, utwierdzamy się w przekonaniu, że wszystko fajnie się udało.

Auchan BB 4

Przypomnijmy, od 3 do 18 października klienci centrów i parków handlowych Auchan w Piasecznie, Łomiankach, Rumi, Bielanach Wrocławskich, Komornikach, Bydgoszczy, Gliwicach, Mikołowie i Bielsku-Białej, mieli szansę zdobyć dwie książki mistrza kulinarnego Roberta Sowy: "Życie kocha jeść" i "Cztery pory roku". Aby zdobyć książkę, wystarczyło dokonać zakupów na łączną kwotę minimum 200 zł w butikach galerii handlowej lub na kwotę minimum 100 zł w hipermarkecie Auchan i minimum 100 zł w butikach galerii handlowej, a następnie okazać paragony w punkcie obsługi konkursu. Na uczestników zabawy w każdym z centrów czekało kilkaset egzemplarzy książek kulinarnych.

gotuj-sie-na-nagrody-28092015-baner

Dodatkowo w trzech lokalizacjach zorganizowane zostały pokazy kulinarne Roberta Sowy, połączone z degustacją dań. 3 października byliśmy w Centrum Handlowym Auchan Port Rumia, 11 października w Parku Handlowym Auchan Bielany, a 18 października w CH Auchan Bielsko-Biała. Pokazy cieszyły się równie dużym zainteresowaniem, co promocja książkowa. Ale nie ma co się dziwić, bo w końcu "życie kocha jeść" we wszystkie "cztery pory roku" :)

To była super akcja, mega profesjonalnie zorganizowana przez RedComm. Dziękujemy za przemiłą współpracę!