‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Pokazy Roberta Sowy podczas konferencji eLDe

 

Tematem przewodnim Konferencji był „Producent – Dystrybutor – Sklep zorganizowana współpraca gwarancją sukcesu”. Podczas spotkania Prezes Zarządu Robert Paździor przedstawił nowe założenia strategiczne polegające m.in. na wdrożeniu w całej Polsce jednolitego modelu franczyzowego dla wszystkich, opartego nie na jednym lecz na trzech pakietach franczyzowych.

Hasło, które towarzyszyło spotkaniu „razem możemy więcej” nie jest dedykowane tylko dla Franczyzobiorców, to również sygnał dla producentów, dystrybutorów oraz pozostałych partnerów, aby włączyli się w te zmiany i mocno w nich uczestniczyli.

Podczas konferencji rozdano już po raz XII „Złote Koszyki”, które w tej edycji powędrowały do:
- CEDC International – w kategorii Najlepszy Producent,
- Kolporter S.A. – w kategorii Najlepszy Dystrybutor,
- Kredens z Otwocka oraz Joanna ze Złotoryi – w kategorii Najlepszy Sklep,
- Florentyna Sp.J – w kategorii Najlepszy Partner,
- Unimięs Sp. z o.o. – w kategorii Najlepszy Partner Regionalny

Po zakończeniu części konferencyjnej odbyła się prezentacja partnerów eLDe, którą rozpoczął pokaz kulinarny Roberta Sowy i jego kulinarnego teamu. Panowie przygotowali i wyserwowali uczestnikom dwa dania: filet z łososia norweskiego z duszonym bobem oraz piersi z kurczaka z warzywami orientalnymi i sosem sojowo-miodowym.

Po części oficjalnej o doskonałe samopoczucie zgromadzonych gości podczas wieczornej gali zadbał m.in. Tomasz Dolski uczestnik Must Be The Music, dobry humor zapewniła Katarzyna Piasecka, a w świat tańca przenieśli gości Anna Głogowska i Jan Kliment.

Źródło i zdjęcia: www.elde.pl