‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Nowy sezon „Doradca smaku” z Robertem Sową- 1 marca!

Wraz z nową ramówką telewizyjną ruszył kolejny sezon „Doradcy Smaku”. Od 1 marca 2021 r., od poniedziałku do czwartku o 20:10 w TVN, prowadzący program, Robert Sowa pokazywał widzom, jak przygotować różnorodne potrawy według oryginalnych przepisów.

NOWY SEZON – NOWE INSPIRACJE

Robert Sowa jako doradca smaku, po raz kolejny zarażał pasją do gotowania. Jego przepisy i wskazówki od kilku lat pomagają opanować nowe umiejętności kulinarne osobom, które do tej pory ograniczały się tylko do podstawowych potraw. Z kolei doświadczonych kucharzy inspiruje do przyrządzania nowych, pomysłowych dań. Pokazuje też, jak stosować i łączyć przyprawy, aby dodać potrawom więcej smaku i aromatu. Jak zawsze - z wykorzystaniem przypraw marki Prymat.

40 POWODÓW, ABY COŚ UGOTOWAĆ

Czternasty sezon programu „Doradca Smaku” to 40 odcinków, z których każdy jest gotowym pomysłem na apetyczny posiłek. Wśród prezentowanych przepisów każdy znajdzie coś dla siebie. Robert Sowa zadbał o podniebienia zarówno osób preferujących tradycyjną kuchnię, jak i tych, którzy wykluczyli mięso ze swojej diety. Nie zabrakło przepisów na sałatki, zupy i dania rybne. Dania, które będą prezentowane, to zarówno znane i lubiane potrawy, jak i przepisy z odległych zakątków świata.

NIE MA POTRAWY BEZ PRZYPRAWY

Przyprawy stanowią tajemny i często kluczowy dodatek do potraw. Wydobywają z nich aromat, podbijają lub przełamują smak dominującego składnika. Robert Sowa zdradzi sekret umiejętnego przyprawiania, wykorzystując do tego całą gamę przypraw i dodatków firmy Prymat. Widzowie po programie jak zawsze będą mogli poznać dokładny przepis na stronie doradcasmaku.pl. Dzięki temu, każdy będzie mógł samodzielnie przygotować przepyszne dania i zaskoczyć najbliższych.  Bo liczy się dobry smak!

żródło: www.prymat.pl