‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Nowe produkty marki Prymat rekomendowane przez największych Szefów Kuchni

Przyrządzanie domowych obiadów to ogromna sztuka i wyzwanie. Powinno być smacznie, a jednocześnie przy minimalnym nakładzie czasu i pracy. Na odwiecznie pytanie: „co na obiad” z pomocą przychodzą produkty marki Prymat. Kategoria produktów „Mój przepis na...” to propozycja dla wszystkich poszukujących kulinarnych inspiracji na co dzień. W projekt zostali zaangażowani wybitni Szefowie Kuchni, którzy zaproponowali gotowe przepisy na pyszne dania z różnych stron świata: od soczystej karkówki, kurczaka czy żeberek typowych dla kuchni polskiej, przez popularne włoskie spaghetti bolognese i klasyczny gyros, aż po orientalne danie chińskie.

W ofercie marki Prymat znalazło się 6 produktów, które ułatwią przyrządzanie najpopularniejszych potraw w tej kategorii: do spaghetti,do dań kuchni chińskiej, do kurczaka, do żeberek, do karkówki, kebab.

Te produkty są wyjątkowe, ponieważ udało się zaangażować znanych Szefów Kuchni takich jak Robert Sowa, Michel Moran, Teo Vafidis, Giancarlo Russo, Andrzej Polan i Li Chi. Współpraca z ekspertami kulinarnymi od początku prac nad recepturami pozwoliła zaoferować starannie dopracowane produkty, które wyróżniają się na rynku zarówno pod względem walorów smakowych, jak i charakterystycznego opakowania. Każdy z produktów to propozycja prostych, ale jednocześnie atrakcyjnych przepisów, których łatwość przygotowania przedstawiono w obrazowy sposób. Wystarczą 3 kroki do przyrządzenia pysznego dania. Koniecznie spróbujcie!