‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

„Mistrz Smaku” – kolejny etap

Zakończył się etap przyjmowania zgłoszeń do projektu "Mistrz Smaku". W dniach 1-2.11.2017 r. odbyły się obrady komisji, która spośród nadesłanych zgłoszeń wybrała 25 wyjątkowych par.  Teraz do akcji wkroczyli jurorzy: Grażyna Wolszczak, Daria Widawska, przewodniczący Robert Sowa i Michel Moran, którzy wybiorą 5 najlepszych par, po jednej z każdej kategorii.

fot. Dzień Dobry TVN

8 listopada zaprezentowani zostaną Laureaci wszystkich kategorii akcji, czyli Kocham, Lubię, Szanuję, Pomagam i Smakuję. Od tego dnia do 24 listopada na  stronie www.mistrzsmaku.tvn.pl widzowie będą mogli głosować na swoich faworytów. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 25 listopada w programie Dzień Dobry TVN.


„Mistrz Smaku” to wyjątkowa akcja zorganizowana przez telewizję TVN i markę Prymat. Jej głównym celem jest docenienie tych, którzy poprzez codzienne przygotowywanie posiłków okazują swoim bliskim miłość lub sympatię. W wielu domach w całej Polsce gotują na co dzień niezwykli ludzie, którym należy się rozgłos. Akcja ma na celu ich odnalezienie, podziękowanie im za ich niezwykły dar, a także opowiedzenie o nich innym. Zwycięska para ma szansę wygrać wspólnie 100 000 złotych!

Wszelkie szczegóły, przebieg akcji Mistrz Smaku oraz jej regulamin znajdują się na oficjalnej stronie Akcji www.mistrzsmaku.tvn.pl. Szczegółów można także wypatrywać w telewizji TVN, w programie Dzień Dobry TVN. W Akcję zaangażowały się takie znane osobistości, jak Natalia Siwiec, Edyta Herbuś, Joanna Krupa, Otylia Jędrzejczak, Patricia Kazadi, Michał Piróg czy Mariusz Czerkawski.