‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

META w Łodzi już otwarta!

 

Właściciele zadbali o najdrobniejsze szczegóły i wiernie oddali klimat tamtych lat. Elementami wystroju są wszystkie najważniejsze gadżety polskich lat 70-tych, m.in. stare płyty, banknoty, kartki żywnościowe, kultowe klosze i żyrandole, kredens, gramofony, meble i odtwarzacze kasetowe.

Lokal nawiązuje w pełni do tradycji mety z dawnych lat. Otwarty jest od 11.00 do 6.00 rano następnego dnia, czyli praktycznie o każdej porze można tutaj zajrzeć na kieliszek czegoś mocniejszego, piwo i różową oranżadę. W menu znajdziemy również spory wybór zimnych i ciepłych przekąsek, m.in. tatar wołowy z dodatkami, nóżki w galarecie, śledzik z cebulą, flaki i bigos. Każde danie kosztuje  9 zł, natomiast za piwo i pozostałe alkohole zapłacimy tylko 5 zł.

Do „Mety” może przyjść każdy, niezależnie od wieku. W przedstawicielach starszego pokolenia miejsce to obudzi z pewnością wspomnienia z dawnych lat, a młodsi będą mogli się przekonać, w jakich lokalach bywali w wolnych chwilach ich rodzice.

„Meta” to idealne miejsce na krótki posiłek w ciągu dnia, na „rozgrzewkę” przed nocną imprezą, jak i „przystanek” na kieliszek i zakąskę po imprezie. Godziny otwarcia „Mety” sprawiają, że jest to lokal, do którego można wstąpić na małe co nieco w ciągu dnia, w nocy i nad ranem :)

Serdecznie zapraszamy!