‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Licytacja jaj wielkanocnych z Panią Prezydentową Jolantą Kwaśniewską!

 

Aukcję poprowadzili: Paweł Pochwała i Robert Sowa, a słodkie pisanki dostarczyli mistrzowie cukiernictwa: Bożena Sikoń, Tomasz Deker i Paweł Mieszała. Wystawione na licytację jaj zostały zostały opatrzone autografami: Pierwszej Damy Jolanty Kwaśniewskiej, Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, właścicielki sieci cukierni Marty Grycan, mistrza kulinarnego Roberta Sowy, dziennikarzy sportowych: Mateusza Borka, Bożydara Iwanowa i Romana Kołtonia, a także prezentera i dziennikarza Zygmunta Chajzera i mistrza kuchni Kurta Schellera. 

Z okazji 15-lecia Fundacji „Porozumienie bez Barier” cukiernicy wręczyli Jolancie Kwaśniewskiej tort przygotowany specjalnie na tę okazję przez ekipę tortownia.pl. Pierwsza Dama, mając na uwadze dobro swoich podopiecznych, przeznaczyła słodki podarunek na licytację, zasilając konto Fundacji o kolejne 5000 zł. Podczas emocjonującej aukcji zorganizowanej udało się zebrać 22.200 zł.

 

Ale to jeszcze nie koniec... Dwa czekoladowe jaja zostały przekazane przez darczyńców do ponownej licytacji, która miała miejsce podczas wieczornej Gali Wystawców. Dzięki ich gestowi do Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej trafiło łącznie 25.200 zł.

 

Słodkie pisanki zostały wylicytowane m.in. przez firmy: Winterhalter Gastronom Polska, F.P.H. WITEK’S, Micros Fidelio Polska Sp. z o.o. oraz  MUSSANA Polska.

Wszystkim osobom, które wzięły udział w licytacji serdecznie dziękujemy za otwarte serca i wsparcie działań charytatywnych!