‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

"Lato z Radiem" ponownie w Małopolsce

 

Koncerty "Lata z Radiem", występy kabaretowe, pokazy kulinariów i inne atrakcje przyciągnęły tysiące widzów. Na scenie można było podziwiać znanych dziennikarzy Polskiego Radia: Romana Czejarka i Zygmunta Chajzera.

Na imprezach pojawili się również: Andrzej Krzywy z zespołem De Mono, Papa D., Kabaret Skeczów Męczących, Pan Japa i słynna ekipa kulinarna Roberta Sowy. Fani czekali na wieczorne koncerty, odwiedzając liczne stoiska towarzyszące miasteczku „Lata z Radiem”.

Podczas imprezy prawdziwe oblężenie przeżywał kulinarny TIR, na którym Robert Sowa, Grzegorz Łapanowski, Konrad Birek i Krzysztof Baranowski prezentowali swoje kuchenne umiejętności. Chętni do degustacji potraw przygotowywanych na bazie łososia i śledzia norweskiego, drobiu Konspol, serów pleśniowych Lazur oraz aromatycznych marynat i przypraw firmy Prymat, ustawiali się w długich kolejkach. Serwowane dania degustowało w ciągu dnia kilka tysięcy osób.

 
Amatorów dobrego jedzenia nie zabrakło również przy stanowiskach sponsorów (Spółdzielni Mleczarskiej Lazur, producenta przypraw Prymat i marynat Smak oraz ryb i owoców morza z Norwegii). W organizowanych przez nich zabawach i konkursach można było wygrać ciekawe nagrody.

Dużym zainteresowaniem pań cieszył się mammobus, w którym do późnego wieczora można było przeprowadzić badania i otrzymać materiały propagujące zdrowie kobiet.

Najmłodszych widzów bawił na scenie Pan Japa, znany aktor, konferansjer i komik. Dzieciaki darzą go niesamowitą sympatią i uwielbiają prezentowane przez niego sztuczki, opowieści i konkursy.

Wśród publiczności nie zabrakło też wiernych fanów audycji „Lato z Radiem”, którzy biorąc udział w konkursie wiedzy o „Lecie” odpowiadali na pytania prezenterów dotyczące programu, jego godzin emisji i prowadzących go dziennikarzy.

Po występie Pana Japy na scenie zagościł Kabaret Skeczów Męczących, który rozbawił publiczność do łez, następnie odbył się panel konkursowy przygotowany przez sponsorów imprezy.

Wieczorem w oba dni odbyły się koncerty grupy Papa D. i zespołu De Mono, a zwieńczeniem imprezy był przepiękny pokaz sztucznych ogni.

To był kolejny wspaniały weekend, który urozmaiciło pyszne jedzenie oraz artystyczne i muzyczne  atrakcje dla całych rodzin.