‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Kulinarny TIR Roberta Sowy i Prymatu na targach Carrefour

Wydawałoby się, że na początku września, tuż po rozpoczęciu nowego roku szkolnego nikt jeszcze nie myśli o świętach Bożego Narodzenia, a jednak... W dniach 5-6 września br. odbyły się Czwarte Bożonarodzeniowe Targi Dostawców Carrefour. Na imprezie nie mogło zabraknąć Roberta Sowy i jego kulinarnego teamu oraz TIRa Prymatu. Podczas dwudniowej imprezy ekipa Roberta Sowy przygotowała i wyserwowała uczestnikom targów mnóstwo przysmaków z dodatkiem przypraw i musztard Prymat  oraz produktów Smak.

W menu znalazły się m.in.:
- kompozycja sushi
- ośmiornica i krewetki z chorizo z pomidorwami, wędzoną papryką i kolendrą
- pieczony filet z dorsza z sosem pomidorowym z oliwkami, suszonymi pomidorami, kaparami
i serem pleśniowym
- pikantna zupa gulaszowa z oliwkami, chorizo, słodką czerwoną papryką i kminkiem podana z pieczywem z czarnuszką
- wolno pieczony udziec z jagnięcy nowozelandzkiej z grzybami leśnymi w sosie rozmarynowym z kaparami
- gęsina confit z sosem żurawinowym i sałatką z czerwonej kapusty z prażonym jabłkiem


Targi były również okazją do wielu miłych spotkań ze znajomymi z branży :)

Bożonarodzeniowe Targi Dostawców Carrefour to coroczna impreza mająca na celu wypracowanie najlepszej oferty świątecznej dla klientów. To spotkanie największych partnerów handlowych Spółki, kupców i menadżerów, a także dyrektorów hipermarketów i supermarketów oraz właścicieli sklepów franczyzowych.

Bożonarodzeniowe Targi Dostawców Carrefour są wydarzeniem zamkniętym, na który wstęp mają wyłącznie pracownicy oraz dostawcy sieci. Jednocześnie jest to największe spotkanie z partnerami handlowymi, które Carrefour organizuje w Polsce. Przyczynia się ono do zacieśniania wzajemnych relacji, zwiększenia atrakcyjności oferty bożonarodzeniowej sklepów wszystkich formatów, a tym samym pozytywnie wpływa na wyniki sprzedaży przed Świętami.