‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

III Targi Wyposażenia Gastronomii, Sklepów i Biur SAS 2015

We wtorek, 12 maja 2015, Robert Sowa uczestniczył w III Targach Wyposażenia Gastronomii, Sklepów i Biur SAS 2015, które odbyły się w Zielonogórskiej Palmiarni.

Robert Sowa wystąpił w wielu rolach - uczestniczył i gotował dla gości VIP, był głównym jurorem konkursu kulinarnego, a także wspólnie z gośćmi targów poprowadził pokaz kulinarny połączony z degustacją dań. Targi uroczyście otworzył Pan Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki, Pan Przewodniczący Zarządu OPZL Janusz Jasiński oraz wspólnik SAS Spółka z o.o. Sp.k. i twórca marki SAS - Sławomir Strzempek. Bezpośrednio po uroczystym otwarciu Pan Prezydent wraz z Robertem Sową przygotował dla Gości pyszne przystawki.

sas-1sas-2sas-3

Działo się...

12 maja - w pierwszym dniu III Targów Wyposażenia Gastronomii, Sklepów i Biur SAS 2015, odbył się konkurs kulinarny dla pracujących w zawodzie kucharzy, bez względu na zajmowane stanowisko i wiek. Konkurs poprowadził mistrz kulinarny Robert Sowa, nagrodą główną był tygodniowy staż w warszawskiej Restauracji Roberta Sowy. Tego dnia Robert Sowa uczestniczył także w spotkaniu z gośćmi VIP oraz przygotował pokaz kulinarny połączony z degustacją dla gości targów. W dniu 13 maja pokazy cukiernicze wraz ze słodką degustacją przeprowadził mistrz cukiernictwa - Tomasz Deker.

sas-4

sas-5sas-6sas-7sas-8

Kilka istotnych informacji na temat targów

Podczas trwających dwa dni targów odbył się konkurs kulinarny, pokazy kulinarne i cukiernicze, prezentacje nowości na stoiskach Wystawców, a także bezpłatne seminaria: "Podstawy projektowania technologii gastronomicznej i wyposażenia zakładów gastronomicznych" oraz "Jak osiągać wymierne korzyści z oprogramowania do zarządzania sklepem lub siecią sklepów?" (12 maja godzina 13.00). Organizatorzy zapewnili również bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości ubiegania się o środki europejskie w okresie programowania UE 2014-2020, rewelacyjne ceny targowe na wybrane produkty oraz współpracę z leasingiem, który na miejscu zapewni finansowanie zakupów targowych.

Wystawcy

Do udziału w targach Organizatorzy zaprosili dostawców z branży gastronomicznej, fiskalnej, sklepowej i biurowej. W imprezie uczestniczyło ponad 30 wystawców, z których wielu uczestniczyło w targach już po raz trzeci, ale zaprezentowano również ofertę nowych Wystawców.

Partnerzy targów

Partnerami III Targów Wyposażenia Gastronomii, Sklepów i Biur SAS 2015 byli: NOVITUS - Centrum Technologii Sprzedaży (Comp S.A. Oddział Nowy Sącz), IGLOO oraz RM Gastro Polska Sp. z o.o.

sas-9

Więcej informacji na temat imprezy na stronie Organizatora: www.sas24.pl

Fot. Paweł Sulatycki

Galeria zdjęć