‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

I Festiwal Smaku w Lipnie

Niedziela, 22 lipca... Tego dnia kulinarny team Roberta Sowy odwiedził Nowe Centrum Lipna, aby przygotować i  wyserwować gościom I Festiwalu Smaku 500 porcji dań. Tym razem w zastępstwie Roberta ekipą pokierował Tomasz Jakubiak, za co bardzo dziękujemy :)

A zadanie nie było łatwe... Na Tomka czekało bowiem nie lada wyzwanie - oprócz live cookingu musiał spróbować i ocenić mnóstwo dań w towarzyszącym imprezie konkursie kulinarnym. Stoły wręcz uginały się pod ciężarem dań przygotowanych przez lokalnych restauratorów i Koła Gospodyń Wiejskich.

Organizatorzy zapewniają, że Festiwal Smaku zagości na stałe w kalendarzu imprez organizowanych w Lipnie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku nic nas nie zaskoczy i Robert zdoła zaprezentować swój kulinarny kunszt  gościom kolejnej edycji festiwalu.


W tle dwudniowej imprezy swoje urodziny świętowało Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie.  W tym roku mija 10 lat działalności Spółki, której prezesem jest od początku Pan Marcin Kawczyński. Na przestrzeni dekady firma bardzo się zmieniła....

- Na początku zakres działalności był niewielki. Teraz rozszerzyliśmy działalność nawet o NCL. Zatrudnialiśmy 93 pracowników, obecnie już ponad 200 - wymienia prezes PUK. - Udało się też zrealizować wiele inwestycji o wartości kilkudziesięciu milionów złotych. Przychody w skali roku wzrosły z 6,5 mln do 25 mln zł.  Było więc co świętować.

Życzymy dalszych sukcesów!