‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Gala 20-lecia RMF FM

 

RMFfm2010.jpg

Muzyczną część wieczoru zainaugurowali: Patrycja Markowska i Artur Gadowski z zespołu IRA. Duet wykonał piosenkę grupy 2+1 "Chodź pomaluj mój świat", nawiązując do żółto-niebieskiej barwy radia RMF FM.

galarmf11.jpggalarmfmarkowskagadowski.jpg

fot. www.rmf.fm

Kolejną parą artystów, którzy stworzyli niecodzienny duet była nowa wokalistka zespołu Varius Manx – Anna Józefina Lubieniecka oraz wokalista grupy Feel - Piotr Kupicha. Para wykonała utwór „Africa” grupy Toto, którym 20 lat temu radio RMF FM zainaugurowało swoją działalność. Po dwóch duetach w pierwszej części wieczoru wystąpili również: Agnieszka Chylińska, Paweł Kukiz z towarzyszeniem chóru wojskowego, Kasia Kowalska, Maryla Rodowicz i Edyta Górniak.

galarmf7.jpggalarmf8.jpg

galarmf9.jpggalarmfrodowicz.jpg

galarmf21.jpg

fot. www.rmf.fm

 Druga część 20. urodzin radia RMF FM zaczęła się od występu brytyjskiego girlsbandu Sugababes. Kolejnym wykonawcą był Robert Gawliński, który zaprezentował swój najnowszy solowy przebój „Grzesznicy”. Po nim na scenie pojawili się kolejno: Patrycja Markowska, do której w trakcie występu dołączył Grzegorz Markowski, Kayah i Royal Quartet, Alexandra Burke, Kabaret pod Wyrwigroszem, Małgosia Kościelniak i Łukasz Zagrobelny.

galarmf4.jpggalarmf3.jpg

galarmfGawlinski.jpggalarmf31.jpg

galarmfkayah.jpggalarmfrodowicz.jpg

galarmf24.jpg

fot. www.rmf.fm

Na zakończenie ceremonii wszystkie występujące tego wieczoru gwiazdy zaśpiewały kompozycję Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”.

galarmf.jpg 

fot. www.rmf.fm

Sowa.jpgPo oficjalnej części wieczoru gości zaproszono na uroczysty bankiet. Po niezwykłej uczcie muzycznej, nie mogło oczywiście zabraknąć kulinarnych wrażeń na najwyższym poziomie, dlatego o podniebienia gości zadbał Robert Sowa.

Mistrz kulinarny jak zawsze stanął na wysokości zadania i po raz kolejny udało mu się zaproponować wiele kulinarnych rarytasów, które podobnie jak całe wydarzenie, na długo pozostaną w pamięci zaproszonych gości.

To była prawdziwa muzyczno-kulinarna uczta!

 

 

     fot. Tomasz Latuszkiewicz