‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Druga edycja trasy: "Złote Przeboje na wakacjach" za nami!

Trasa "Złote Przeboje na wakacjach" odbyła się pod hasłem "Zdrowo i bezpiecznie". Okazała się jedną z największych tras tego lata. Podczas naszej podróży po Polsce, która trwała ponad 2 miesiące, odwiedziliśmy 11 miast i łącznie przejechaliśmy 6132 km, co daje ponad 1000 godzin spędzonych w drodze. W tym roku bawiło się z nami ponad 120 tys. osób, a największą frekwencją cieszył się koncert finałowy w Częstochowie, na którym bawiło się ponad 25 tys. uczestników.

Na naszej scenie gościły takie gwiazdy jak: Kasia Kowalska, Urszula, Jacek Stachursky, Kombii, KULT, Ryszard Rynkowski, Andrzej Rybiński, Margaret, Loka, Turbo, Hey, a na wielkim finale zespół Bajm.

Poza częścią koncertową naszej trasy ogromne zainteresowanie wzbudziło kulinarne stoisko Roberta Sowy pod patronatem marki Prymat. Udało nam się nakarmić ok. 50 tysięcy  głodnych urlopowiczów, a w tym celu zużyliśmy aż 5 ton mięsa i co ważne wszystkie posiłki były darmowe! Firma Kucharek i Smak w organizowanej przez siebie zabawie z Kołem Fortuny, rozdała ponad 12 tysięcy nagród, dodatkowo blisko 40 tysięcy przypraw oraz 77 tysięcy musztard. Łącznie we wszystkich 62 konkursach na naszej scenie wręczyliśmy 296 nagród 350 osobom, co oznacza, że warto przychodzić na nasze pikniki, być aktywnym i wygrywać.

Bardzo istotnym elementem Trasy było "Miasteczko Zdrowia", w ramach którego blisko 900 Pań mogło skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych w mammobusie ufundowanym przez ING Życie. Stoisko Nestle Health Science informowało o rozwiązaniach z zakresu żywienia przeznaczonych dla osób mających szczególne potrzeby żywieniowe wynikające z istniejących u nich chorób. Dla osób aktywnych na każdym pikniku była ustawiona siłownia na świeżym powietrzu, gdzie pod okiem trenera można było "posmakować" np. zumby. W ramach miasteczka zdrowia nowością na trasie było Stoisko E Zdrowie P1, zorganizowane przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, mające na celu przekazywanie informacji odnośnie Internetowego Konta Pacjenta, e-Recepty czy e-Skierowania realizowanych w ramach Projektu P1.

Dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie, a Państwu za to, że tak licznie byliście z nami. 

Źródło: złoteprzeboje.tuba.fm

Zdjęcia: DoradcaSmaku.pl, MusicArt