‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Robert Sowa i „Doradca smaku” ponownie w TVN!

2 marca wystartował dwunasty sezon programu "Doradca Smaku".

Emisja nowych odcinków jak zwykle na antenie TVN codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 20.10 oraz od wtorku do piątku o 7.50. Zapraszamy do oglądania kulinarnych propozycji Roberta Sowy.

W tej edycji nastapi kontynuacja przepisów i kulinarnych inspiracji z różnych stron świata, pojawia się inspiracje kuchniami międzynarodowymi oraz dania w stylu zero waste, wege czy fit.

Kampania marki Prymat pod hasłem „Prymat… i chcesz więcej” - to więcej smaku i więcej aromatu, więcej radości z gotowania i więcej pasji. Bo z przyprawami Prymat każda chwila nabiera smaku!

W swojej nowej kampanii reklamowej Prymat stawia nie tylko na smak, ale też emocje. Przyprawianie, gotowanie i jedzenie to niezwykle ważne aspekty codziennego życia. Gotowanie już dawno temu przestało być kojarzone z rutyną czy obowiązkiem, a stało się przyjemnością, czynnością wykonywaną z pasją, wyobraźnią i emocjami. Nie boimy się celebrować życia w kuchni, przy stole z rodziną czy przyjaciółmi! Jedzenie to coś więcej niż tylko podstawowa potrzeba – to energia i pozytywne emocje, niezależnie od tego, czy przyrządzamy owsiankę z cynamonem, czy eksperymentujemy z wędzoną papryką w gulaszu.

Ambasador marki Prymat Robert Sowa będzie to podkreślał również na antenie w programach "Doradca smaku".

Do zobaczenia niebawem!