‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

SE.pl

wrzesień 2015
SE.pl, wrzesień 2015

Premiera albumu "Szczypta Luksusu"

masters-wsrod-gwiazd_24718405
foto. Witold Szczekowski, materiały prasowefoto: Materiały prasowe

Za nami premiera albumu kulinarnego „Szczypta luksusu". Impreza promująca to wydawnictwo odbyła się w warszawskiej restauracji Osada. Bawiło się na niej ponad 120 osób! Wśród gości pojawili się m.in. Katarzyna Miller, Robert Sowa, gwiazda ,,M jak miłość" Karolina Nowakowska czy była minister pracy Anna Kalata. Obecny był również topowy zespół disco polo, grupa Masters - Paweł Jasionowski i Paweł Janas.

Impreza miała góralski charakter. Tym bardziej nie mogło zabraknąć na niej twórców i wykonawców piosenki „Góraleczka". Muzycy brylowali w towarzystwie m.in. byłej minister pracy Anny Kalaty, która kilka lat temu wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami", gwiazdy serialu „M jak Miłość" - Karoliny Nowakowskiej czy szefa kuchni Roberta Sowy.

- Jest nam bardzo miło, że coraz częściej bywamy na wielu imprezach. Cieszy nas, że artyści z branży disco zaczynają być zauważani w szerokim showbiznesie - mówi w rozmowie z SE.PL Paweł Jasionowski.
Imprezę promującą „Szczyptę luksusu" poprowadził Ryszard Rembiszewski – znany Polakom jako Pan Lotto – gwiazdor przez lata prowadził telewizyjne studio Totalizatora Sportowego. W trakcie wieczoru wystąpiła skrzypaczka Magdalena Szymańska oraz zespół Vocart.

„Szczypta Luksusu" to wyjątkowa książka. Zawarte są w niej przepisy na wykwintne dania serwowane przez najlepszych szefów kuchni topowych restauracji w Polsce, blogerów i gwiazdy, m.in. Kasia Zielińska, Beata Sadowska, Joanna Jabłczyńska, Krystyna Mazurówna, Monika Mrozowska.

- Trzy miesiące przygotowań nie poszło na marne. Album wygląda fantastycznie. Premiera książki również okazała się bardzo udana. Cieszę się, że tak wiele osób chciało z nami świętować pojawienie się „Szczypty luksusu" na polskim rynku wydawniczym. Pieniądze ze sprzedaży książki zostaną przekazane na szczytny cel - Fundację Sukces, która wspiera samotne mamy - dodaje Ilona Adamska, pomysłodawczyni projektu.