‹ Poprzedni wpis Wróć do listy wpisów Następny wpis ›

Dni Miodu w Barcinie z Robertem Sową

Dni Miodu w Barcinie z Robertem Sową

W niedzielę, 28 lipca, zapraszamy na pokazy kulinarne Roberta Sowy połączone z degustacją dań. Głównym bohaterem imprezy będzie miód, więc możecie być pewni, że nie zabraknie go w przygotowywanych przez Roberta i ekipę daniach. Zapowiada się wspaniała impreza - zapraszamy!

Miejski dom Kultury w Barcinie zaprasza na I edycję Dni Miodu, które odbędą się w dniach 27-28 lipca 2019 r w Parku Wolności w Barcinie, w województwie Kujawsko – Pomorskim. Celem imprezy jest promocja miodu i produktów pszczelarskich, uświadomienie uczestnikom roli owadów zapylających w przyrodzie i ich znaczenie w produkcji żywności, a także popularyzacja spożywania miodu i produktów pasiecznych z zastosowaniem ich w codziennej diecie.

W trakcie trwania  wydarzenia będą miały miejsce konkursy kulinarne, pokazy oraz warsztaty z „miodem w roli głównej”. Atrakcją drugiego dnia będzie gotowanie z Robertem Sową.

Dni Miodu w Barcinie, który swoją nazwę zaczerpnął z barci, to familijna impreza, podczas której każdy znajdzie coś dla siebie, czerpiąc jednocześnie z dobrodziejstw jakie niesie z sobą MIÓD.