Następny wpis ›

Restauracje bistro „META”…

Restauracje bistro „META”…

„Mety” to doskonałe miejsca na kameralne spotkania w gronie przyjaciół i współpracowników. Idealne na małą „lufkę” i przekąskę przed imprezą, jak i na małe ”co nieco” after. Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą poczuć klimat i smak dawnych lat…

Jedzenie mixKlimat tych miejsc tworzy ich wystrój, charakterystyczne czarno-białe kafelki i całkiem pokaźny zbiór „pamiątek” z lat 70 i 80-tych. Są telewizory Rubin, magnetofony szpulowe, zegary z kukułką, marzenie niejednego Polaka - kultowe buty Relaks, lampy z niezapomnianymi abażurami i całkiem pokaźna kolekcja artykułów higienicznych (sznury z papierem toaletowym, woda brzozowa, płatki mydlane, proszek IXI, mydło bambino i wiele innych). Jest też mnóstwo dawnych banknotów i kartek.

Meta mix1Puste półki w sklepach, talony na benzynę, kartki żywnościowe i papier toaletowy noszony niegdyś na szyi niczym korale, to absurdy lat 70- i 80-tych, ale to również czasy, które kojarzą nam się ze swego rodzaju beztroską, pracą od 8.00 do 16.00 i niezapomnianymi przebojami, które przywołują w nas miłe wspomnienia.

Meta Parkingowa mix